| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:
V-ati supara daca prietena voastra ar fi insarcinata si ar face avort fara sa va zica?

8 răspunsuri:
| Cristinutzzzza a răspuns:

Cu tine? da clar e o f naspa pentru ca si tu esti in aceasta poveste iar pe tine tea exclus total.:-J daca cu altul tot nasol practic a tinut un secret deci nu e ok oricum clar mas supara si as evitao vreo 3 4 zile ca data vitoare sa nu o mai faca

| Bogdan1o a răspuns:

Da, m-as supara, daca copilul ar fi fost al meu, mi-ar trece supararea, desi nu as mai avea incredere prea mare in ea
iar daca copilul n-ar fi al meu...ei bine...ne-am despartii
desi, daca a facut avrt fara sa-mi spuna, copilu acela poate sau nu sa fi fost al meu

| Allex7 a răspuns:

Nu as apleca capul si as zice bravo iubita sa mai faci... Cum sa faca avort sa omoare un sufletel mic care peste ani va striga mama, daca a facut aceasta greseala sa-l creasca, un copil e o responsabilitate mare si un risc enorm daca nu ai ce sa-i pui pe masa nu te doare sufletu?

| MMadalina a răspuns:

Imi permit sa raspund si eu...
Daca nu vroia sa ramana insarcinata se proteja. Daca nu s-a protejat si a ramas insarcinata NORMAL ar fi sa-l instiinteze si pe respectivul tata daca nu are nimic de ascuns.

O seara buna!

| RedAppLe a răspuns:

Daca prietena mea ar fi insarcinata din cauza mea pai cred ca as sari in sus de fericire daca nu mi-ar spune si doar s-ar duce sa faca avort...In schimb daca-i cu altu...e cam naspahappy

| deutSa a răspuns:

Iti spun eu, daca acea fata a ramas insarcinata si vrea avort inseamna ca e cam prostuta, daca nu cumva proasta. ori vrei copil ori avortezi? Nu vrei copil foloseste prezervativu sau vrei sa omori vieti nevinovate?

| SDC a răspuns:

Depinde cu cine a ramas insarcinata! daca a ramas cu mine nu e nici o problema, dar dc nu mi-a spus, inseamna ca ascunde ceva!

| dragosx a răspuns (pentru SDC):

Depinde al cui ar fi copilul happy