| Catalina_8352 a întrebat:

O intrebare pentru baieti:dragilor, imaginati-va ca ati facut cunostinta pe internet cu o domnisoara, uite vine timpul si iesiti la un suc in oras.In ce ati dori sa va vedeti partenera imbracata?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Adica tu ai cunoscut un tip pe net si acum urmeaza sa te intalnesti cu el.Pai parerea mea e ca ar trebui sa fi cat mai naturala.Sa te simti bine in pielea ta.Nu trebuie sa te imbraci provocator sau oricum sa te imbraci pentru a-i atrage atentia prin asta.Nu asta conteaza la urma urmei cel mai mult.Imbraca-te tinand cont de vremea de afara. Dar tine cont, nu fizicul atrage decat pentru prosti.Bafta la intalnire!

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Aşa cum se îmbracă de obicei. Dacă e să îmi doresc o relaţie cu ea, e bine să o cunosc cât mai naturală din toate punctele de vedre, inclusiv cel vestimentar, dacă se poate chiar de la prima întâlnire.

| Vizitiul a răspuns:

Mi-e indiferent. Oricum o dezbrac din priviri.

| ATHOS a răspuns:

Frumoasa Catalina am sa-ti spun parerea mea!
1. Nu cred ca este o decizie exceptionala sa ne cunoastem tipii pe net. S-ar putea sa ai surprize nu tocmai placute. O sa intrebi de ce? In primul rand ca majoritatea celor de pe net doresc sa-si construiasca o imagine care nu este tocmai a lor. Poate chiar si tu ai spus lucruri mai frumoase despre tine decit te stii in realitate.
2. In ceea ce priveste partea cu imbracatul. Sa facem un exercitiu de imaginatie : Presupunem ca il luam pe badea Gheorghe din localitatea COCALARI si il imbracam intr-un costum Armani dupa care il trimitem la o intalnire cu Andreea Esca. Cum crezi tu ca va arata badea Gheorghe in costumul Armani?
Logica acestui exercitiu era acela de a intelege ca exista o haina in care suntem noi. Acea haina, functie de vreme, va trebui sa o imbraci!
3. Iti doresc ca Dumnezeu sa te inzestreze cu intelepciunea necesara alegerii prietenilor.
In rest, numai bine, frumoasa domnisoara!

| Adyr0 a răspuns:

In costum de baie.

| ina88 a răspuns:

Eu iti sugerez sa te imbraci cum iti place tie mai mult, normal. tinand cont de locul unde va intalniti.

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Tocmai asta e, îmbracată nu vreau să o văd.

| Catalina_8352 explică:

Mersi mult! da Ginduri albe, chiar trebuie sa es cu el la o intilnire si mi-e frica sa nu-i plac

| Jack_5106 a răspuns:

Iesind cu ea pentru prima data doresc sa o cunosc pe ea cat mai bine si nu garderoba ei pentru ocazii speciale.Prefer sa vina imbracata cat mai lejer, sa se simta in largul ei, sa putem discuta cat mai natural si deschis fara sa-mi ''fuga'' privirea in decolteul ei deoarece imi permite vestimentatia pe care a ales-o pentru intalnire.La fel sta treaba si cu machiajul.Chiar daca uneori va vine greu de crezut majoritatea baietilor prefera fetele ''naturale'' si nu doar ''fatadele'' pe care le arata pentru a se face cat mai placute de baieti!