| Defan a întrebat:

O întrebare pentru cei cu experiențe și chiar fete.
Odată ajuns la liceu am cunoscut o fată dupa care mi s-au aprins călcâile.La început pentru a-mi face puțină atenție am început să dăruiesc dulciuri la toata clasa, să fac multe chestii la care să mă fac mai evidențiat, nu știu de ce mi-a venit în cap că după faceam în ghilimele faze speciale pentru ea, sincer parcă mă făceam să mă simt mândru. După am început a ne scrie pe insta și am început cu lingușeli că e frumoasa, asta fel de fel de dulcegarii până a zis să îi dau pace ignorându-mă, după chestia asta am încercat să rezolv lucrurile dar sincer nu știu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă ți-a zis să o lași în pace înseamnă că nu vrea să vorbească cu tine.