| TheFuture46 a întrebat:

O întrebare pentru fete.
Va place ca bărbatul să aibă barba sau sa nu aibă, când va face sex oral?
Simțiți ceva diferit daca se freacă barba pe acolo de labii sau clitoris?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Limba sa nu-ti fie mult prea aspra. laughing

| Goete a răspuns:

Tu cand lingi o faci cu barba? happy

| TheFuture46 explică (pentru Goete):

Nu, dar atingi cu barba si mustata, si prin imprejurimi, toata acea zona, este sensibila

| Eireann a răspuns:

Zona e foarte sensibila, pielea e foarte subtire deci o barba "tepoasa" poate fi neplacuta. Eu personal nu am simtit discomfort nici cand prietenul meu avea barba, nici cand e neras de cateva zile dar ma gadila un pic.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Prietenul meu are barba si mi-a facut.Pai mai mult simti placere, sincer nu m-am gandit pana in momentul asta daca i-am simtit barba ...In cazul meu nu s-a simtit discomfort.