| Madiitza a întrebat:

O intrebare putin prosteasca big grin. De ce majoritatea fetelor isi incep viata sexuala devreme? ( 12-16 )

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Pentru ca sunt inconstiente si nu stiu ce fac, li se pare ca sunt COOL, TRENDY, pe cand ele nu isi dau seama cat sunt de proaste(scuze pentru jignire) si ca vor regreta enorm cand vor fi mai mari.Li se pare ca sunt independente, ca au crescut destul pentru aceste lucruri.

funda?happy

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ce am observat la majoritatea:O fac doar ca sa nu le paraseasca "el", adica...se lasa influentate si santajate.Si eu ma incadrez la categoria 12-16 ani, dar nu as face niciodata asa. Ori vrea sa fie cu mine ca vrea sa fie, ori nu mai e de loc.Si pentru cei care au zis ca la 12 ani nu stiu copii ce e ala sex, ba cum sa nu stie? Daca despre asta se vorbeste peste tot...

| Razvan a răspuns:

Pentru că găsesc unul tare în papagal şi gata se dau cu cracii în sus

| gigiro a răspuns:

Fetele, sunt pline de fantezie, sunt usor influentabile si viseaza cai verzi pe pereti.Nu au fantezii legate de scoala, dar in legatura cu sexul, destule.De acest lucru sunt multi vinovati, dar foarte tare sunt vinovati parintii. O educatie prea severa le face si mai curioase, o educatie prea lejera, le strica de tot, pentru ca un tanar nu cunoaste cuvantul "limita". Toate fetele se viseaza actrite, top-modele, vor sa fie cele mai frumoase, cele mai iubite si curtate.Idealul lor in viata nu e profesoara de romana, ci siliconata X, papusa barbie Y, picioare lungi Z, femei artificiale, fara cultura dar frumoase. Toate vor "sa reuseasca in viata " cu frumusetea si dragostea, dar nu stiu ca acestea nu sunt capitaluri, dimpotriva conduc la pierzanie.

| Romancutza a răspuns:

Este o intrebare foarte buna. Raspunsul este entru ca se cred mature. Ele isi dovedesc maturitatea prin acest fel fara a se gandi la consencinte.Deja a devenit o moda scapata de sub control.Nu gandesc ca nu este bine, ci se gandesc doar la placere si atat.Se vor gandi a 2-a oara cand vor vedea pe propria pilele problemele causate, si o sa le para rau ca mandria lor, si-au pierdut-o intr-un mod atat de prostesc.

| νєησм a răspuns:

Pentru ca isi iubesc partenerul cu adevarat nu ca alte.nu mai zic cum de asteapta pana pe la 18-23 bafta:*.

| GuessWho a răspuns:

Cand vad acrituri ce genu asta.mor
este una lola, loly sau nu stiu cum *** si zice ca are 12 ani, si mai vad poza pe care o are si mai spune ca nu mai e virgina.frate da ai 12, 13, 14, ani. Stai dracu in banca ta. Cred ca ai numai 10 la invatatura si. ti trebuie pla. off doamne. Am si eu 15 ani.si nu simt nevoia desi mi s-a propus d multe ori.ma excit ca orice om, da frate.deja fetele astea sunt sub orice criticabig grin si nu e o intrebare putin proasteasca. mi-ar placea sa raspunda una care are intre 12-14 ani.sa vad si eu. ce dracu o atrage asa mult la ideea astastraight face

| DorelSudoru a răspuns:

Proaste... un raspuns sincerlaughing

| BellsC a răspuns:

Pentru ca sunt foarte curioase...si se cred mature.

| D4lid4 a răspuns:

Prea multa informatie, internet, chestii porno la indemana copiilor. Acum pe toate gardurile si pe toate site-urile gasesti ceva aluzii porno. Si daca parintii nu reusesc sa ii tina in frau, atunci chestiile astea sunt inevitabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o fac din curiozitate(doar stiti c copiilor mici le place sa descopere)... j nah daca l 12ani se ard l 18 o s incapa 3 in loc de una(in acelasi timp)laughinglaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De proaste rolling on the floor

| Bestialalori a răspuns:

Pentru ca sunt niste curve

| ELIZA_6842 a răspuns:

Pentru ca se iau dupa prietenele lor"toate prietenele mele au facut-o"si vor sa o faca si el, insa cand le vine mintea la cap, majoritatea regreta.In ziua de azi cele care isi incep viata sexuala devreme, ajung in catva timp panarame.Pentru ca la 12 ani nici macar nu sti ce ii ala sex, de iubire nici nu mai vorbim.si uite asa din prostie asa fac toate.