| gabriel10 a întrebat:

As dori sa va pun o intrebare putin banala.Atunci cand fetele i-si incep viata sexuala devreme apar unele modificari? Ma refer la fese si sani. O intrebare relativ proasteasca. Da totusi astept ceva raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Depinde de organism si de varsta la care fata isi pierde virginitatea. De exemplu, am o colega ( are 13 ani) care deja si-a pierdut-o. Am observat nu numai modificari la aspectul fizic, ci si in comportament. Sanii i-au crescut si s-au lasat, iar fesele nu mai sunt la fel de bombate. In legatura cu comportamentul, ea a devenit mai dura. Dar nu la toate fetele se schimba ceva straight face La majoritatea nu se intampla nimic, decat problema cu colul uterin. Asta nu inseamna insa sa renunti la viata sexuala din cauza faptului ca te gandesti la modificarile ce vor avea loc in viata partenerei. Sper ca te-am ajutat :*

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, fesele si sanii nu se modifica. Insa colul uterin, care nu se vede, incepe sa sufere modificari care incet-incet evolueaza spre leziuni precanceroase.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

DA, apar schimbari: ti se lasa sanii si se maresc, fundul e mai rotund si mare...desigur, depinde de la persoana la persoana!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Se maturizeaza mai repede, dar cu riscul imbatranirii premature. Fiecare lucru la timpul lui, nu?

| elena a răspuns:

Intrebarea ta nu este prosteasca deloc.
Sigur ca apar modificari. Fetele "se implinesc" ca sa zic asa, dar au loc transformari si in modul lor de comportare. Oricum totul este spre binele lor si a celor din jur.

| constantyna a răspuns:

La inceput(o perioada scurta) se dezvolta, apoi, ...se uzeaza! Nu cred ca ti-ar conveni!

| constantyna a răspuns:

Cel(cea) care mi-a etichetat raspunsul cu "stupid" nu stie despre imbatranirea prematura, asa cum bine stie, bravo lui, Cristache cel iute. Ce sa-i faci, nu toata lumea este desteapta sau informata.

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Heybatting eyelashes Mersi pentru fundita >big grin

| dydy22 a răspuns:

Normal ca apar modificari si depinde de organismul ei

| Lora_6439 a răspuns:

Modificari fizice nu ar trebui sa apara atata timp cat fata e perfect sanatoasa. In orice caz, inceperea vietii sexuale la o varsta mica, nu e cea mai buna alegere.

| anonzone a răspuns:

Pai e cam normal sa se schimbe... dar nu trebuie acum sa te gandesti "phaaai, hai sa nu... o facem ca te schimbi si eu te plac asa cum esti acum" nu, lasa, ca toate vin la vremea lor si constantyna e o proasta incurabila laughing cica"o perioada scurta se dezvolta si apoi se uzeaza, nu cred ca tiar conveni asta" frate, nu trebuie sa te sperii, ca nu-s schimbari majore decat daca fata, femeia, nu este prea sanatoasa, daca este, atunci nu trebuie sa te sperii oh go on si sa nu o asculti pe aia constantyna cu "nu cred ca tiar conveni" ca fac pariu ca dupa ea, o sa fie virgina pana la 80 de ani ca nu iar conveni barbatului, unora nu le conv cas rtd, altora nu l pasa daca o iubesc, deci nai de ce sa te speriiwinking

| franck2222 a răspuns:

Depinde de persoana, ca poate sa se igrase sau poate sa slabesca aste sunt modificarile.

| gabriel10 explică:

Deci nu, eu am observat la o colega ca a slabit mult si alta ii s-a schimbat forma feselor, anul trecut era mai bombat cum s-ar zice(am memoria vizuala buna) si acum s-a schimbat mult.

| ~_~fericire.in.rate~_~ a răspuns:

Si eu stiu ca se lasa sanii, dispare "piatra" adica in interiorul sanului este ceva tare la virgine si cand iti incepi viata sexuala sunt mai lasati si fundul cica la fel se lasalaughing
Eu sper sa nu fie adevarathee hee

| PlAC a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da i se mareste findul si o sa mearga cam cracanata

| madalina182 a răspuns:

Nu se intampla asta tuturor fetelor! depinde...

| maite_4440 a răspuns:

Atunci cand o fata este inca virgina pielea(carnea) fetei este foarte tare. iar dp ce si-a inceput viata sexuala pielea ei este foarte moale din cauza asta nu mai are prietena ta fundul bombat... dar asta este si din vina ei pentru ca nu a facut putin sport pentru a-si intari muschii