| anonim_4396 a întrebat:

O să fac puțină discriminare aici şi o să rog religioşii să nu răspundă la această întrebare.
Pe voi nu vă face să fiți circumspecți un/o individ/ă cu care ieşiți şi care are,să zicem, deja peste 25 de ani şi aflați sau vă dați seama la un moment dat că e virgin/ă? Vi s-a întâmplat să dați peste o astfel de persoană şi să nu aibă ceva probleme din cauza cărora să ajungă în situația asta? Ați reuşit să aveți o relație (sănătoasă) cu aceasta?

110 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cheo0S a răspuns (pentru Avner):

Si cate din ele ai refuzat?
Nu de alta dar pari genul care si-ar baga-o in orice misca sau vreun troll obosit sper din tot sufletul ca trolezi. Deasta intru eu pe TPU, e plin de ciudati.

Răspuns utilizator avertizat
| FOG92 a răspuns (pentru Avner):

Nu stau frate non stop pe TPU sa va verific non stop, oricum sanatosi la cap NU E NICIUNU DE PE SITE-UL asta... asta e garantat 100%

| FOG92 a răspuns (pentru Avner):

Si acum am vazut pentru mesaje sa imi bag poola in m mati si in toti ranitii NEVESTITI aleia *** de altii pana i-a iesit ciclu pe OCHI rasa mati de idiot CA TI-AM VORBIT FRUMOS pisam-as in gatu ei sa ii fac gargara cu ****

Răspuns utilizator avertizat
| FOG92 a răspuns (pentru Avner):

Prin simplu fapt ca o arzi non stop aici rezulta ca ai pe mortii si pe familia matii langa tine noaptea in pat rolling on the floor)) bagamiash in mata aia proasta care te-a **** ai vrut sa pari si tu smecher pe aici, daten gatul matii PA IGNORE

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FOG92):

Nu te lăsa afectat de ce zice omul ăsta. Atât il duce capul, să se laude laughing

| FOG92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi sa fac laba dupa tzatzele ei, le are deja lasate e hoasca in mm ei de tarfa laughing) anonim sa ne kakam moale in gatu nevestiti:X:X:X eu si LOVELESS si sa ne bagam poolele-n ea pana ti-o facem galeata, sa o bagi dupa la produs! mai taci daten gtm de prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FOG92):

Auzi tu să îți pui poze cu nevasta și cu atestatele de instructor pe TPU... ce fel au ajuns unii. Jalnic.

Răspuns utilizator avertizat
| Georgexyz99 a răspuns (pentru FOG92):

Cred ca ai vrut sa ii scrii ala cu nickname de anonim, nu lui Loveless laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| FOG92 a răspuns (pentru Georgexyz99):

Logic ca aluia, nu am mai vazut retard sa te lauzi pe aici ca iti **** nevasta gen, pacat ca nu ne da si noua o tura

| Adolf8 a răspuns:

Virginitatea este o alegere și nu o obligație!

Răspuns utilizator avertizat
| Goddessss a răspuns (pentru Drimmero):

Ce drăguț, un răspuns de om normal

| Drimmero a răspuns (pentru Goddessss):

Pai na...virginitatea sau lipsa ei nu prea mai are importanta.

| Goddessss a răspuns (pentru Drimmero):

Unii judeca, ba ca dacă o faci ești c..., dacă nu o faci ba ca ești pocăită deci da, adevărat

| Drimmero a răspuns (pentru Goddessss):

Dupa parerea ta, cum e mai bine, o curba pocaita sau o pocaita curba?

| Goddessss a răspuns (pentru Drimmero):

Creierul meu nu poate procesa întrebare ta.
lol dar cred ca varianta 1 e mai buna