| FunnyCandy a întrebat:

O verisoara de-a mea s-a despartit vara trecuta de prietenul ei, dupa ce s-a despartit baiatul sa imprietenit foarte bine cu cea mai buna prietena a ei si acum ea spune ca nu mai simte nimc pentru ala, dar cand il vede simte ceva, nu stie ce si acum e confuza...niste sfaturi.

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,nu-i vine usor sa-l vada,isi aduce aminte de relatia lor, poate sa-i fie si putin dor de el...
Sa isi gaseasca un alt prieten, o dragoste o uiti cu alta dragoste si un baiat cu alt baiat!
Sa nu stea sa sufere!