| AnonimKidd a întrebat:

Prietena mea cea mai buna de la scoala m-a rugat sa va pun intrebarea o intrebare:deci...prietenii mele ii place un baiat, ea a observat ca el se tot uita la ea in timpul orelor, o baga in sema de exemplu: X ce avem ca tema la nu stiu ce, o cicaleste si ii place asta ( zambeste ). Ea s-a,, folosit " de prietenul lui cel mai bun ca sa afle ce simte el pentru ea si el a zis ca nu o place, dupa asta el tot a cotinuat cu priviri, cu bagarea in seama etc. Si fata s-a hotarat iar sa il trimita pe Prietenul lui cel mai bun sa il intrebe. Atunci a zis secret si ca o sa-i zica ei, fata nu a avut curaj pentru. ca, credea ca o sa se bata joc de ea, dupa aceea, dar privirile tot au continuat etc etc. Din pacate la un moment dat prietenul lui cel mai bun l-a intrebat din nou < fara stirea ei > si a zis ca nu o place, fata a cazut in,, plasa" si de nervi a zis ca si-a batut joc de el, doar de nervi dar ea tot il placea. prietenul lui cel mai bun, i-a zis minicuna baiatul respectiv si baiatul respectiv a inceput sa isi bata joc de ea. dar pana la urma si-a dat seama ca nu e adevarat. asa ca si acum au continuat privirile etc etc. Prietena mea tot e confuza e deoarece nu stie ce sa mai creada.: o place sau nu (tinand cont ca ea e frumoasa). Dati-mi niste sfaturi va rog mult!

Răspuns Câştigător
| BloodyDress a răspuns:

Care e intreabarea initiala?laughing

2 răspunsuri:
| Byby999Mary a răspuns:

Mda...Parca eoo eram prietena ta cea mai buna de la scoala dar infine

| AnonimKidd explică (pentru Byby999Mary):

Pai si ea e una din ele.