| Marbella188 a întrebat:

Oare cele de pe centura nu iau nicio boala? doar de curiozitate intreb

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din pacate, marea majoritate sunt HIV pozitive, au cel putin un virus hepatitic si 2-3 infectii transmisibile sexual pe an (de tip sifilis, trichomonas, etc)

| Marbella188 explică (pentru Brigaela):

Pai si continua? macar oare isi fac ceva analize sau habar nu au?

| Brigaela a răspuns (pentru Marbella188):

Nu pot spune de toate, dar cele pe care le-am intalnit eu nu isi fac nici un fel de analize, se trateaza de bolile venerice dupa ureche, cu chestii babesti sau medicamente luate fara reteta de la farmacie. Ajung la spital de obicei cand sunt in stare foarte grava si majoritatea mor in cursul primei internari.
Da, continua, dupa ce s-au imbolnavit pentru ele nu mai conteaza prea mult, li se pare ca oricum nu mai au nimic de pierdut.

| RAY a răspuns:

Nici ele nu stiu cate bts au, normal ca sansa e mai mare sa ramai cu amintiri de la ele, isi recomand nimofane.ro,mergi la una cat de cat ok, protejeazate mereu, plus ca multe de pe centura sunt urate si de alta etnie daca ma intelegi o sa ai cosmaruri apoi, poate devi devi gay dupa actul sexual

| theillusoryman a răspuns:

De ce întrebi? Voiai să vezi dacă poți să continui linistită treaba pe care o ai pe centura?

| Marbella188 explică (pentru theillusoryman):

Trebuia si un comentariu de genulaughing
nu, doar ma intrebam, pentru ca mi-e teama putin de bolile acestea, cu toate ca traim intr-un mediu curat, in care microbii sunt mai redusi, ne igienizam, doar ca ele sunt mult mai predispuse si unele chiar nu patesc nimic..prea mult noroc pe ele.

| theillusoryman a răspuns (pentru Marbella188):

Aha,si tu esti una dintre ele care a avut ghinion si a pățit si acum esti invidioasă pe ele, nu?

| Marbella188 explică (pentru theillusoryman):

Nu, in niciun caz!
Era doar o intrebare, doamne fereste.

| theillusoryman a răspuns (pentru Marbella188):

Doamne fereste, nu înțelegi ironiile, doamne apară si păzește.

| PusiSlayer69 a răspuns:

Din curiozitate eh?