| bradysandro a întrebat:

Oare conteaza diferenta de varsta dintre un baiat si o fata? adica fata sa fie mai mica cu vreo 10-15 ani decat baiatul

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Depinde daca se pot adapta la ideile, fiecare dintre voi are o alt fel de personalitate, este normal sa conteze, dar daca sunteti maturi si "maleabili" eu cred ca sunt sanse destul de mari ca relatia sa functioneze.
Important este ca sa aveti comunicare, sa stiti ce sa invatati unul de la celalalt happy

7 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mie imi place cand ea e mai mare cu vreo 10 ani...

| Linda a răspuns:

E mai greu, dar ar putea da mearga, depinde de alte lucruri in care ganditi, simtiti, actionati la fel.

auran
| auran a răspuns:

10 -15 ani fata de cati ani ai lui?

leonardk
| leonardk a răspuns:

Conteaza ce simt unul pentru celalalt.

| sevraj a răspuns:

Pai acum depinde de varsta voastra, si mai ales daca fata este minora, conteaza foarte mult, deci nu tel ua dupa..."dragostea nu are varsta" :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, conteaza...este vorba de doua mentalitati diferite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da conteaza.mai devreme sau mai tarziu relatia se va rupe.nu spun casnicia.relatia,sexuala.veti fi doar sot, si sotie.nu amanti, nu prieteni, nici iubiti.doar sot si sotie.