| andrutzasiryky a întrebat:

Oare cum imi dau seama a un baiat ma place? se comporta frumos si rade cu mine oare ma place?

Răspuns Câştigător
| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Pai mai andrutzasiryky si cu mine se comporta frumos o gramada de baieti dar asta nu inseamna ca ma plac toti!? Dar hai sa reveim la problema ta daca tu nu esti sigura ca baiatul respectiv te place sau nu. Pune pe prietenul sau cel mai bun sau pe prietena lui cea mai buna sa il intrebe daca ii place de tine...asa am facut si eu si a functionat... poate si tu vei avea noroc! Bafta! kiss Sper ca te-am ajutat!winking

2 răspunsuri:
| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

E usor: il surprinzi uneori uitandu-se la tine, te ajuta cand ai nevoie, e mereu langa tine, vrea sa afle mai multe despre tine, te apara cand e nevoie, se fastaceste cand vorbeste cu tine, iti evita privirea uneori si lista continua la nesfarsit.

| forever4u a răspuns:

Asta inseamna ca daca toti baieti se comporta frumos si rad cu tine inseamna ca te plac?! Daca acest baiat pare ca te place sau tu crezi asta mai bine l.ai intreba pe el:d n.ai nimic de pierdutwinking