| nyoentox2002 a întrebat:

Vi s-o intamplat vreodata ca toti sa isi puna etichetă pe voi? Gen au toti ceva cu mine și observ asta! Mă refer la multi cunoscuti si sa vă dau mai multe exemple:
I-am intrebat pe astia din clasă pe grupul clasei :,,Ce mai faceti,cum sunteti" si o colega o zis:,, Vezi poate ți-e somn"
Sau cand mi-am facut un amic si am iesit putin cu el si cand se ducea la fotbal baietii aia spuneau:Cum dracu sa iesi cu G**ă si chestii din astea!
Cred ca la majoritatea din orasul meu li s-o pus eticheta pe mine.
Ma refer gentongueentru ei ramai la fel oricat te-ai schimba, gen isi creeaza o imagine naspa despre ce prostii mai faceam si cum eram inainte sau cum m-au vazut prima data.Nu cred ca ma puteti intelege!
Eu stau intr-un oraș mai mic:26k de locuitori,e oras mititel.
Eu cu astia de pe la sate mă mai înteleg eu, ca am cativa colegi super de gasca.
Gen la scoala unde invat eu sunt mai multi de la tara decat de la oras.
Ce credeti, mai bine ar fi sa imi schimb orasul ca sa mi se schimbe viata?
Pur si simplu am inceput sa imi urasc oamenii din oras, plus ca am si o porecla de manelist de la 7 ani si nu mai pot scapa de ea si cand merg pe strada ocolesc multi oameni numai ca sa nu imi aud porecla, incerc sa ma fac cat mai nevazut!
Oare mai bine nu ar fi mai bine sa imi schimb orasul?
Eu am inceput sa urasc toti oamenii din el!

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In cazul meu. ne. Am avut grija sa nu ajung acolo laughing

Cum sa iti schimbi orasul din cauza asta? E absurd. Orasul il schimbi din alte cauze, dezvoltare, prosperitate, bani sau iubirewinking

| nyoentox2002 explică (pentru DoarBogdan):

Eu il schimb si pentru asta, prieteni nu si iubita nu imi pot face, nu imi plac oamenii, am amintiri neplăcute!

| Sofer a răspuns:

Oameni rai. Schimba orașul când o sa poți asta.

| Kajun a răspuns:

Te înțeleg perfect, ce mai bine e să fi indiferent, îți vezi tu de viața ta și să îi lași pe ei intr-a lor. Nu știu ce vârstă ai, și nu merită să îți schimbi orașul pentru niște oamenii de nimic care se cred mari și tari. Te poți schimba tu in mai bine, gen îți schimbi look-ul, o frizură care să te ajute și îți dă încredere, poți merge la sală. După ai să vezi cum se uită ei la tine și vor vrea din nou să fi prieten cu ei, dar tu dacă ești băiat isteț, o să îi refuzi tu. Și să nu uiți vreodată că indiferența doare cel mai tare. Baftăwinking

| nyoentox2002 explică (pentru Kajun):

Eu acum cat is la scoala ma iau diar cu aia de la țară, mie nu imi plac oamenii de la mine din oras, si da mi-am schimbat look-ul:
Instagram:nyoentox2002
Nu am nevoie de sala, am un corp normal!