| anutza_6568 a întrebat:

Oare el ma place.Baiatul de care imi place e cu 1 an mai mic decat mine, dar are un frate de varsta mea care e in clasa cu mine si ii place de mine.Nu l-a lasat sa vina nici macar la ziua mea fiindca era gelos.Baiatul de care imi place se presupune ca are o iubita. Dar cand ne jucam adevar sau provocare si el alege obtiuni o colega de-a mea l-a inbtrebat pe cine alege dintre mine si iubita lui si a refuzat pentru a nu ma jignii cred...Si mereu zambeste cand ma provoaca unii sa ii spun te iubesc si zice ca stie zambind... l-a o provocare o fata l-a pus sa imi fac 5 complimente si nu a refuzat si mi-a facut 5 complimente ajutati-ma IN PRIVIINTA FRATELUI SAU PLIZZ

2 răspunsuri:
| madalinacr a răspuns:

Ce pot zice e sa iti iei gandul de la acest baiat e prea copil...in +cauta numai joaca in tine de moment pentru ca pe prietena lui nu o va parasii vrea doar sa te faci sa innebunesti dupa el si cand pare totul roz si frumos apare BOOOM! poate e gelos pentru ca stie ce fel de frate are si cum ii place sa ia fetele la misto. orice baiat ar face asta chiar daca ar avea prietena tot cealalta e mai buna.happyPROPRIA EXPERIENTA!crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog frumos dar daca vrei sa fii cu el bine.