| Mkeynes a întrebat:

Oare este adevarat cand o fata spune ca sexul e plictisitor si nu-i place?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele nu simt nevoia de sex asa ca sexul opus, asta nu inteleg multi baieti, fetele cauta altceva nu doar sex, pentru ele sexul e ca respiratul il pot avea oricand dar pot profita de pe urma lui in interese materiale, reproducere ale speciei

| mihai69 a răspuns:

Posibil. Depinde de partener, de starea ei, de perioada din lună etc.

| SG1995 a răspuns:

Dacă prestația e proastă, categoric.

| OrdanKarris a răspuns (pentru SG1995):

N-ai tu treaba. O femeie daca este innebunita dupa un individ poate fi ala praf in pat, in momentul cand si-a bagat obiectul in ea de cateva ori, ea si-a dat drumul. Iar in tabarea cealalta, poate fi ala meserias cu obiectul lui, sa-i ciuruiasca vaginul ca mitraliera, sau sa-i faca piruete prin vagin iar ea tot sa nu fie stimulata. Cazul al 2-lea se intamplat cand o muiere accepta pe cineva cu care nu are chimie d-aia carnala, animalica, dar il tine alaturi pentru ca poate exploata alte chestii de la el, altceva decat sex, iar apoi tot ea sa se planga ca nu-i bun sexul si tot ea sa dea vina pe el, cand de fapt e vina ei: vina ei ca a acceptat astfel de om, vina ei ca exploateaza ceva si asteapta altceva. Singura prestatie proasta, e aia din capul muierii. Nu e vina lui ca dansa are materialul prost la creier.

| Mkeynes explică (pentru OrdanKarris):

Cele mai corecte si adevarate vorbe

Răspuns utilizator avertizat
| OrdanKarris a răspuns:

Unora chiar nu le place dar e posibil sa-ti zica tie asta pentru ca nu le-ar place sexul... cu tine. Multora le place sexul, doar ca nu cu tine in mod special, asa ca-ti spun asta ca sa te descurajeze sa ceri.

| 90210 a răspuns:

Da. Am momente in care chiar nu am chef de sex. In general in apropierea menstruatiei.

| DanyDav a răspuns:

Cred ca depinde de la persoana la persoana, am intalnit si baieti care se declarau neinteresati de sex.

| ElisaAna a răspuns:

Poate daca il faci tu sa para plictisitor. In general, ar trebui sa fie total invers.

| Basilio a răspuns:

Ee, mie-mi zici? Hai la Cluj sa vezi sute de exemple printre studente

| EllaM94 a răspuns:

Da, sexul este in mod normal ceva placut, dar sunt si persoane care poate nu au ajuns la o maturitate sexuala. Sexul e o arta iar fara a urma toate etapele poate fi incomod.