| Traficantul_8690 a întrebat:

Oare poate merge o relatie daca baiatul ee mai mik decat fata ca 2 ani dau premiu

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca merge la mine, cu 3 ani diferenta...eu cred ca poate merge la oricine.

E ca orice relatie, atata timp cat nu va lasati dusi de diferente superficiale.

| MMihai a răspuns:

Teoretic da!

| AnGeL a răspuns:

Da cum sa nu
nu e importanta varsta intr-o relatie decat iubirea

| SpecialGirl a răspuns:

Normal ca poate merge o relatie, atata timp cat se iubesc totul e ok.

| ciufulixx a răspuns:

Heyhappy da este posibila.doar daca intre cei doi exista iubire.sti km se zice dragostea nu are varsta eu cred in asta si ar fi kk sa crezi si tuwinking sper ca te-am ajutathee hee::*

| jeleuriursuleti a răspuns:

Eu zic ca da. iar daca varsta au peste 20 de ani diferenta e insesizabila. sunt o multime de astfel de cupluri. dar intre adolescenti nu cred ca ar merge pentru ca baietii tind sa fie imaturi

| silviu766 a răspuns:

Thomne feri... fetele din ziua de azi,
Daca baiatul este mai mare ca fata cu vreo 8, 9, 10 ani nu conteaza dar daca baiatul e mai mic cu fata chiar cu un an ...JET
domne ce ffete proste

| Bycyca a răspuns:

Relatia poate merge numai daca exista dragoste intre voi, si daca ea tine cu adevarat la tine nu-i va pasa de acest mic amanunt.