| magibuci a întrebat:

Ar merge o relatie daca baiatul ar fi mai mare decat fata cu 2 ani? happy intreb de curiozitate

Răspuns Câştigător
| Ghfdsj a răspuns:

Băieţii care sunt mai mari (cam 16-17 ani. poate şi mai mult) iubesc cu adevărat de obicei. pentru că sunt mai mari, şi gândesc altfel. poate căo să ziceţi că "ăia mari vor sex". dar nu e aşa. dacă iubesc cu adevărat nu vor asta. Am întâlnit. şi oricum, înceţi mai multe de la ei. în comparaţie cu unu de 14 ani. big grin
Şi da, ar merge. nu este mare diferenţă. big grin între mama şi tata sunt 4 ani diferenţă, şi se înţeleg foarte bine. Între mine şi iubitul meu sunt 2 ani diferenţă, ne înţelegem foarte bine. eu sunt mai mică, am 14 ani. şi nu mi-a cerut niciodată, ştii tu ce. dacă te iubeşte o să meargă.
SUCCES.

11 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

La mine e de 3 ani si merge bine

| Ana_4223 a răspuns:

Din contra merge mai bine asa, deoarece se spune ca baietii se dezvolta mintal mai tarziu ca fetele, deci da este foarte ok, nu exista vreo problema.

| neutrino a răspuns:

Aceasta diferenta de varsta este chiar recomandata intr-o relatie normala. Repet, intr-o relatie normala.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Bine-nteles ca da.Chiar e recomandat ca el sa aiba cativa ani in plus, cam-3-5.

| Yasmin875 a răspuns:

Da,normal.

| Andeuta a răspuns:

Da, de ce nu? dragostea nu tine cont de varsta. Cred ca diferenta asta de varsta e ok.

| e7d7n7 a răspuns:

Nu,e obligatoriu să fie născuţi în aceeaşi zi!

| palpAbil1real a răspuns:

Normal! Dragostea nu are varstawinking
eu stiu un cuplu in care barbatul e cu 8 ani mai mic decat sotia happy

| PoeTuL05 a răspuns (pentru palpAbil1real):

I`au placut fetele cu experientasmug

| xZIonutZx a răspuns:

Da ar merge, eu am 16 iubita mea 14 ne intelgem excelenthappy, depinde si de mentalitatea fetei

| magibuci explică:

Ea are 12 iar eu 14 sad mi se pare ciudat dar tot o iubesc happy