| kitty00 a întrebat:

Intr-o relatie cu cati ani poate sa fie baiatul mai mare decat fata, sau invers?

Răspuns Câştigător
| HeadUpAndSmile a răspuns:

Nu conteaza! In dragoste varsta nu are nici o importanta! Tatal unei prietene de-ale mele este mai mare cu 15-16 ani decat mama ei.Iar in cazul in care fata este mai mare la fel; chiar daca mi se pare ciudat ca fata sa fie mult mai in varsta, dar cativa ani sau cateva luni este perfect!
VARSTA NU CONTEAZA!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Limita normalitatii ar fi 3 ani mai mult sau mai putin dar daca depaseste baremul e destul de aiurea numai ca multe persoane nu tin cont de asa ceva iar altele spun: ce face aia cu un mos sau un tanar cu o baba.

| kitty00 explică (pentru mgtow):

Si daca diferenta este de 6-10 ani? Si ei se iubeeesc enormhappynu ma refer la chestiile prostesti de copii laughingma refer la oameni maturi care au mai trecut prin viatahappy

| mgtow a răspuns (pentru kitty00):

Nu e normal fiindca e o diferenta mare de varsta si se apreciaza mai mult cand se ajunge la batranete.

| Mariaaa234 a răspuns:

Pai daca oamenii ar fi normalibig grin, si-ar alege perechea astfel:fatasa fie mai mica ca baiatul cu cel mult 3 ani, iar baiatul sa fie cel mult mai mic ca fata cu un an. funda?big grin

| MariusDeejay a răspuns:

Nu cred are nimic eu am 25 de ani prietena mea are 31 ani ne intelegem bine deci conteza ce simti.

| catytranda a răspuns:

Eu stiam ca diferenta dintre baiat si fata trebuie sa fie de maax 7 ani pentru intelegere buna.