| anonim_4396 a întrebat:

Oare sa imi iert iubita? Acum o luna m-am despartit de ea pentru ca facea prea multe prostii (fuma, chiulea etc.)
Acum o ora mi-a trimis un mesaj in care isi cerea scuze etc. Oare sa o cred?

22 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te duce cu zaharelul, se joaca cu sentimentele tale[si cu nervii tai]

| DeathIncarnate a răspuns:

Vorba la un tovaras...E MULTE REBUTURI

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Depinde ce fel de fata preferi. Poti sa-i ceri sa dovedeasca indreptarea.

| Pool77 a răspuns:

N-o ierta. Fetele de genul asta asa sa-u nascut asa mor. Daca o ierti v-a mai face asa ceva si dupa iar-si o so ierti si tot asa pana o sa vada ca merge cu tine si va face asa ceva. Daca n-o ierti acum v-a stii ca nu merge cu tine si cred ca o va lasa balta!
P.S: Paste Fericit!

| Iubibilăă a răspuns:

De ce sa nu mai dai o sansa unei persoane? Fi iertator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu chiulea, fugea strasnic de tine intr-o maniera atletica demna de jocurile olimpice.
Treaba ta, daca tii la ea da-i o sansa, daca e doar o iubita cere iti calca pragul o data pe luna, te poti debarasa.

| SunnyDay88 a răspuns:

Auzi?! da` tu cine esti?! ta-su sau iubitul ei?!

| Striker14 a răspuns (pentru SunnyDay88):

Ex-iubitul

| SunnyDay88 a răspuns (pentru Striker14):

Atunci cred ca ti ai gresit rolul.

| victorandrei a răspuns:

Daca nu mai sunteti impreuna de o luna, e cam greu sa o luati de la inceput. Deci NU happy

| e7d7n7 a răspuns:

Şi-a cerut scuze, nu ţi-a mărturisit ceva. Eu nu înţeleg, ce să crezi?!?!?!?!

| Striker14 a răspuns:

Ai o problema la cap?

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Mda...Si zici ca a facut sex cu altu?

| h3r a răspuns (pentru NoLoveLostNoLoveFound):

laughing
Ce n-aș da să lăsăm și noi pentru așa ceva, nu?

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns (pentru h3r):

laughing hehee Pai da.

| dorin1995 a răspuns:

Nu o ierta laso in plata ei ca nu merita asculta sfatul meu skilere ca fetele de aduc la moarte sigura 100%

| h3r a răspuns (pentru dorin1995):

Și tu de ce mai ești pe aici... când ar trebui să fi la ăla cu coadă...

| PerfectInsanity a răspuns:

Imi amintesti de mine laughing ce draguta e perioada asta in care vezi atata nocivitate in chestiile astea minuscule. Nu stiu daca m-am maturizat eu si le-am inteles sau daca la varsta mea se intampla lucruri mult mai grave.
Nu stiu ce sa zic, la o varsta de 13-14 ani e destul de aiurea sa faci chestia asta cu fumatul, nu neaparat din punct de vedere al sanatatii cat despre faptul ca fumatul spune multe despre ce fel de persoana e. Eu zic sa o ierti dar sa nu te impaci cu ea. Pare genul de fata vulgara si disperata dupa atentie...

| Corynna13 a răspuns:

Nu ai ce sa crezi in aceasta situatie. Insa oricine merita o a doua sansa. Iar de asemenea este important sa stii sa ierti. Iart-o, insa incearca sa ii arati ca ceea ce face nu este in regula. Daca nu va incerca sa se schimbe, inseamna ca nu te merita si probabil ca nici nu tine indeajuns la tine. Un Paste fericit iti doresc! happy

| StefanRaul1993 a răspuns:

Gura pacatosului adevar graieste!
iarta daca vrei sa fii iertat, daca o iubesti cu adevarat vei trece peste tot, tu stii ce este mai bine pentru tine.

| Anastasoaei_Stefan_1999 a răspuns:

Iart-o mai dai o sansa...