| Alinmoraru222 a întrebat:

Ofer funda!
Am făcut-o cu iubita mea neprotejat, de obicei făceam protejat am incercat și fără prez, am făcut duș înainte cu 3 ore total, apoi după acele câteva ore am făcut-o cu ea fără prez,inaint sa incep partida m-am spălat foarte bine pe penis apoi am băgato, cat am făcut, am scos-o inainte să-mi vina și am frecato puțin și mi-am dat drumul pe ea, sunt șanse să o pot fi lăsată gravida având în vedere că nu avusem nicio ejaculare anterioare mulțumesc pentru eventuale răspunsuri cele răutăcioasă sa se abține, dau funda!

6 răspunsuri:
| Flacarica2024 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ba da, sunt șanse să rămână gravidă, nu contează dacă s-a spălat sau nu la penis

| siriusblack98 a răspuns:

Pai logic ca sunt sanse sa ramana gravida deoarece exista ceva ce pe engleza se numeste " pre-cum " iar pe romaneste lichid preejaculator care iese din penis asa fara sa iti dai seama inainte de sperma propriu-zisa si contine spermatozoizi.

| Danielito111 a răspuns (pentru siriusblack98):

Glanda de sperma și glanda de lichid preejaculator sunt total separate, nu are nicio leg sperma ci acel lichid poate rămâne gravidă doar daca avusem contact sexual cu ejaculare anterioară, atunci poate rămâne sperma pe țeavă se se amestece cu acel lichid și să se formeze o sarcina, așa fără ejaculare anterioară, e bine că nu are cum să existe sperma in acest caz în acel lichid, am dreptate grup minunat?

| siriusblack98 a răspuns (pentru Danielito111):

Te rog frumos citeste ce scrie aici in ghilimele ca n-are nici o treaba cu ce indrugi tu acolo " Lichidul preejaculator, denumit și lichidul Cowper (de la glandele Cowper) sau fluid preseminal, este secretat în momentul în care bărbatul este excitat, adică în timpul preludiului, pe parcursul actului sexual şi în timpul masturbării dar, după cum sugerează și numele, înainte de ejaculare. " iar acel lichid preejaculator sa stii ca la fel ca sperma, contine spermatozoizi.

| vasileparnaie a răspuns:

Cum zic baietii grei din comentari, daca a iesit lichidul preejaculator o sa ai o surpriza in 9 luni.