| Danielitu77 a întrebat:

Poate rămâne gravidă daca am făcut-o neprotejat doar o partida și fără să am ejaculari anterioare de cel puțin 24h?
Menționez am scos-o apoi și am frecato 3 secunde și mi-am dat drumul pe ea.
Mă îngrijorez degeaba?
Înainte de contact m-am spălat ff bine

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In situatia mentionata de tine, in care iti cunosti corpul si-ti stapanesti foarte bine penisul si ejacularile, se poate spune ca a fost o partida sexuala fara risc, desi exista intotdeauna risc minor, cand scapi 1 singura picatura in vagin, chiar inainte sa te retragi si atunci poti supune fata la risc de sarcina, NUMAI DACA ea este in perioada fertila.
Coitus intreruptus nu este o masura de protectie, ci una de prevenire, dar are si ea riscurie ei.

Citeste mai multe aici, pe acest site medical:
https://www.avort.md/......intrerupt/

| Razzvan5444006644 a răspuns:

Nu frate stai fara griji

| Ionuțjuven a răspuns (pentru Razzvan5444006644):

Hai privat frate sa vorbim ți-am dat cerere