| KendraCandy a întrebat:

Ofer FUNDA pentru cine ma poate ajuta si imi poate da un sfat. Cum imi pot da seama daca unui baiat ii place de mine? Acum mult timp imi placea foarte mult de un tip dupa care toate fetele erau innnnebunite. El era atunci pe clasa a 9-a. Acum am crescut amandoi, iar el e in clasa a12-a. De la un timp am vazut ca i-am captat oarecum atentia. A inceput sa imi dea like-uri pe facebook(ceea ce nu obisnuieste sa faca cu foarte multa lume) si cand ne intalnim se uita la mine de parca ar vrea sa spuna ceva,dar nici macar nu ma saluta. As vrea sa ne imprietenim, dar nu stiu cum sa fac eu primul pas. Si trebuie sa va spun ca sunt cu 3 ani mai mica ca el. sad

4 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Am 200 de like-uri la o poza....ma iubeste 200 de persoane?
incearca sa vorbesti pe facebook cu el vedeti si voi ce iese.

| KendraCandy explică (pentru shadow72):

Am peste 28000 de likeuri la o poza si sunt constienta ca mai mult de jumatate dintre oamenii care au dat like nici macar nu ma cunosc. Nu ma refeream la importanta unui like laughing. Dar mi se pare ciudat faptul ca el nu obisnuieste sa dea like nici macar persoanelor pe care le cunoaste de o groaza de timp... laughing

| xCriis a răspuns:

Heiii. In primul rand daca iti da like-uri pe facebook nu inseamna ca te place, adica cu un like nu se face primavara laughing. Ca sa va imprieteniti poti sa ii spui tu buna pe facebook si apoi ii pui cateva intrebari si in functie de raspunsuri iti dai seama daca poti trece la urmatorul pas..adica sa-l inviti undeva.:* sper ca te-am ajutat.

| assasins a răspuns:

Like-urile pe fb NU INSEAMNA NIMIC! Daca erea sa te placa te baga el in seama!