| AlexTheSpecialOne a întrebat:

Deci am poveste interesanta eram in clasa a3-a si era o fata la care ii placea foarte mult de mine si nu am vrut sa fiu cu ea, acum am crescut amandoi suntem in clasa a12-a acum si intre timp taicaso sa realizat si ii plina de bani fata... fetelor cum sa fac sa fiu cu ea acum? big grinbig grin laughing serios am nevoie de un sfat nu de critici ca sunt pe interes.plssssss happy dau fundita. happy

2 răspunsuri:
| ElenaMaria1 a răspuns:

Nu ai nevoie de critici ca esti pe interes?! eu cred ca ai beiatas.esti cam ipocrit laughing. oricum, ca sa-ti raspund la intrebare.ar trebui sa te bagi inseama cu ea, sa o invinti la un suc ceva.dar totusi, din clasa a3a a trecut mult timp.cine stie daca te mai place?laughing.mie mi se par absolut oribili si baietii care ii placeam acum 2 ani laughing dapai de acum 9.

| Sn1p3r a răspuns (pentru ElenaMaria1):

Esti rea!
on: dartu crezi ca ei ii mai place de tine?
Poarta-te frumos cu ea, spune-i cuvinte frumoase, vrajesteo, scoate-o la un suc, o prajitura, un filmhappy, cumpara-i flori, ciocolata...Bafta