| stopstopstop a întrebat:

Sunt putin confuza... acum jumatate de an am intalnit un baiat foarte de treaba..care s-a indragostit de mine..insa eu nu am vrut o relatie in perioada aceea.Un timp indelungat nu am vorbit..insa acum vorbim iar..si vorbim mult, in fiecare zi. Ma simt foarte in largul meu cand vorbesc cu el si cred..ca m-am indragostit.Insa el are 18 ani iar eu 15 si mi-e putin ciudat..desi el e diferit, nu e ca ceilalti.Plus ca eu nu stiu sa sarut si mi-e teama ca o sa faca vreo scena.Ce spuneti sa am o relatie cu el?

6 răspunsuri:
| xKaяikatuяix a răspuns:

M-ai descris exact p`mine :-s. Si eu eram in aceiasi situatie ca si tine doar ca eu aveam 13 si baiatul 16. Si nici eu nu am stiut sa sarut, si nici acum nu stiu asa bine straight face.
Eu zic sa ai o relatie cu el, si daca nu sti sa saruti nu-i nimic oh go on, sarutul vine din istinct. si daca il si iubesti cu adevarat pe baiatul acela, sarutul va fi floare la ureche peace sign

| IMC90 a răspuns:

''cred ca m-am indragostit''
Vorbesti prostii

| Auslesse a răspuns:

Incercarea moarte nu are! Incearca si vezi ce iese, daca nu incerci nu vei stii niciodata.Cat despre sarut, nu conteaza ca nu stii sa saruti, totul vine de la sine!

| catalin02 a răspuns:

Pai u decizi daca vei avea o relatie cu el daca il iubesti asta eeeeee si faza cu sarutul nu va face scene daca te place

| YONYELLA2012 a răspuns:

Ai doar 15? Nu cred ca ar trebui sa ai o relatie la varsta asta. Ocupatiile de baza la varsta de 15 ani sunt: scoala, invatatul, jocurile. O sa ai timp sa te indragostesti, sa ai relatii. E mai bine sa ramaneti doar amici... termina o scoala, un liceu, o facultate...

| GeorgianEu a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php Un like va rog la poza aceasta daca se poate si un share...multumesc mult si ma scuzati pentru off-topic!