| anonim_4396 a întrebat:

Off e asa greu eu si cu un baiat suntem foarte atrasi unul de altul da nu-s sigura ce va fi daca las sa se intample totul de la sine adica ne cunostem de mult timp da nici unu dintre noi na facut nimic adica cel mai probabil albert un taranoi laughing din cls mea a facut da nu stiu daca a mers acum ne mai vb totusi fata de inainte dar incurand vine vara si nu vreau sa stam despartiti o avra intreaba eu is mai mica decat el cu vreo 2 ani si daca ma duc la el poate ma va crede ...nu stiu o pustoaica. si el sta mai mult cu pr lui si eu stau tot mai mult cu pr mei si sigur pentru el e jenant sa vina acum la mine si pentru mine ar fi jenant sa ma duc la el adica am trait niste clipe minunate si nu stiu ce sa fac adica sunt inebunita dupa el. voi ce ziceti sa fac. si mai repede ca nu mai pot de dorul lui... dau fundita! :d

2 răspunsuri:
| Andreea357 a răspuns:

Ms de incurajare

| ganeaa a răspuns:

Buna incearca sa vb cu el zi ca il placi si ca vrei sa fi cu el ia ti inima in dinti si fa pasul asta hai ca potihappy