| Little Kid a întrebat:

Va rog ajutati-ma sadsad
Pt` detalii cititi ultimile 2 intrebari.
Baiatul pe care inca il plac si cu care am fost este de ceva timp(2 saptamana) cu B.
Se vede ca o iubeste, sta toata ziua cu ea, la status numai "Telove struck :* ","Buzz cand intri:X:X ","dnd doar ea"...si eu sufar ca proasta.
Vreau sa il uit, chiar vreau, dar cand se da la mine inca mai sper la o sansa de impacare.
Eram la piscina, ieri, si se dadea la mine, ma lua in brate, ma tinea de mana in apa.Si m-a derutat foarte mult.
Nici eu nu mai stiu ce sa cred.
Maine B. pleaca in tabara o saptamana.
Ce sa fac in timpu` asta? sa ma apropii de el sau sa ma fac indiferenta?
Cititi ultimile 2 intrebari pentru a vedea mai bine despre ce e vorba.
Chiar nu-l mai inteleg.Ba ma priveste, ba se da la mine, ba se face indiferent. Ce sa mai cred?
Se vede ca o iubeste, sta cu ea toata ziua, si eu stau si ma uit la ei si sufar(tin pentru mine, ma fac indiferenta)
Ce credeti, isi ascunde sentimentele fata de mine?
Daca nu ma mai place atunci de ce se da la mine?
Nu e genul care face misto.
Si eu imi ascund foarte bine sentimentele, credeti ca asa ar putea face si el?
Totusi e cu B. sad

Va Rog din inima nu ocoliti intrebarea
Vreau cat mai multe raspunsuri si pareri.Multimesc celor care isi pierd putin din timpul lor pentru a raspunde la intrebare
Sfaturi, pareri sau intamplari asemanatoare?!
sigh sad crying broken heart

8 răspunsuri:
| Just a kid a răspuns:

In 2 saptamani nu cred ca a ajuns so iubeasca deci stausurile is de fantezieoh go on.situatii asemanatoare? mdealaughingla mine a fost in felul urmator:
am fost cu el 10 luni si am plecat in localitate zicand ca plec pentru o zi si pana la urma sau facut 3 saptamanilaughingsi el ca baiat destept s-a gandit sa se combine cu alta(noi ne certaseram si ne-am despartit)si tot asa avea la status ca te iubesc si ca battman si eu nu i-am bagat niciodata statusurile in seamastraight facema mai afectau cei drept da nu i-am zis niciodata nimic.si dupa o luna mi-a zis ca sa ne impacam si etc...sa intors singurel cand eram mai mult ca sigura ca s-a terminat tot.
deci daca are de gand mai bine lasa-l pe el sa vina. ce rost are sa te rogi tu de el tinand cont ca mai are si prietenaoh go on baieti sunt mii si mii si mai ales dupa o rel de cateva saptamani sa te agati asa de unu care se pare ca nu prea te merita.nare sens
u faci km crezi.bafta:*

| Maya_9911 a răspuns:

Intamplari asemanatoarE?thinking
Mda una.
Pai scumpohappy
parerea mea. e sa ii spui "tu ai prietena.nu vreau sa fiu eu a 5'a roata de la carutawinking"
sau ma rog cum consideri tu.
atunci cand va renunta la prietena lui si va continua cu avansurile.
ai putea sa-ti schimbi atitudinea
insa atata timp cat el are prietena si in acelasi timp filtreaza cu tine.
pff.straight face
sing care va avea de suferit vei fi tu.
sunt mii s mii de baietihappy
nu te oprii la unul singur.
suntem la varsta la care trebuie sa cunoastem multihappy
nu sa ne oprim la unul singur
si pe deasupra.care nu merita
Succes si ai grija!>big grin

| JustShadows a răspuns:

Buna!happy. Nu cunosc cazul asa ca nu-ti pot spune multe, ceea ce pot sa-ti spun este ca e posibil sa-l atragi, si desi este cu fata aceea cand are ocazia sa-ti fie in preajma profita de lucrul asta.Ma mai gandeam la o chestie, dar spui tu ca n-ar fi, poate pune acele statusuri fara sa le simta, sau stiu pentru a te face geloasa, ca sa iti vada reactia, nu stiu.Cred ca cel mai indicat ar fi daca ai vorbi pur si simplu cu el si l-ai intreba cum stau lucrurile.Ideea e ca atunci cand vei auzi de la el ce si cum, va fi alta siguranta decat ceea ce citesti de la noi, nu-ti face griji doar intreaba-l, spune-i ceea ce simti si fa-l sa inteleaga ca te raneste facand anumite gesturi fara un fundament.Ai grija de tine!happy

| lavi94 a răspuns:

Woai in situatia asemanatoare is si eustraight face
nici eu nu stiu ce sa mai cred ca se da la mine si din astea
eu incerc sa astept sa vad daca o sa mearga cu fostul lui prietena daca nu ii zic tot ce am pe suflet
incearca sa il uiti poate e mai bine daca char tine la B.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim. a răspuns:

Uite parerea mea este urmatoare zilele astea suna'l si invita-l pe undeva prin parc... oriunde mai e inserat doar voi 2, j spune-i ca tu il plci ff mlt si ca il iubesti.etc(km vrei u) daca el spune ca mai simte ceva pentru tine. e ok intreaba-l pentru ultima data ori tu ori B. daca nu lasa'l in pace si pleaca daca nu e sigur pe el sig nu o sa te lase sa pleci, j toate o sa vina de la sine.
Dar daca incearca sa te sarute sau ceva de genu, nu il lasa pana cand te alege pe tine, j dupa in fata ta o suna pe B si ii da papucii! Baftawinking... funda? da'mi un msg daca vrei sa faci chestia asta! cred ca asa e cel mai bine!:*

| Anonim. a răspuns:

J app inca ceva... daca nu te alege pe tine, inkearka sa te comb cu altul si sa pari indiferenta!winkingbafta

| seker a răspuns:

Poti sa vorbesti cu el in acest timp in care e plecata aceasta "B" :d intreaba-l daca chiar este atras de tine sau daca isi bate joc. Daca isi dezvaluie sentimentele spune-i si tu ce simti. Pune-l sa aleaga intre tine si "B"! Daca vezi ca isi bate joc, nu-ti mai bate capu cu el si incearca sa gasesti alt baiat care sa te merite cu adevarathee hee pupp :*