| Alexxa_4351 a întrebat:

Offfcryingm-am saturat...mereu imi aduc aminte de fostul prieten, cu care am fost foarte mult timp iar el e acum cu fostasaddar mereu ma cautasad intreaba de mine, ce credeti as mai avea vreo sansa sa ma impac cu el? daca da cum? cum sa fac sa-l atrag din nou?cryingce pot sa fac?

multumesc!sad

Răspuns Câştigător
| Bianca_8140 a răspuns:

Daca inca te mai cauta inseamna ca nu a trecut nici el peste relatia care ati avut-o. Poate s-a impacat cu fosta ca sa te uite.

Niste prieteni de-ai mei au avut aceeasi problema.Si vorbesc sincer.

El s-a despartit de ea pe motiv ca nu o mai iubea ca la inceput. Dupa un timp prietena mea a aflat ca el s-a impacat cu fost.Si pana la urma el si-a dat seama ca era mai bine cu prietena mea.
Si acum sunt impreuna impacati de o saptamanawinking.
Ar fi super daca s-ar intampla la fel si la tine.

Intreaba-l chestia asta. Intreaba-l daca mai simte ceva si intreaba-l de ce te mai cauza inca.

Ceva de genul ( de ce ma cauti asa mult, mai simti ceva pentru mine)

Si l-ai blocat:devil)

Succes.

Anuntza-ma ce ai facut!

2 răspunsuri:
| Pympyke a răspuns:

Uimese-l prin felul tau de a se comporta. sau intindei o capcanahee hee intreaba-l pur si simplu direct daca voi doi ati mai avea sanse in viitor, daca spune da atunci nujj dar incearca metode prin care sal recuceresti iar daca spune nu, sa-i spui ca doar ai vrut sa stii ce crede pentru ca ai cunoscut un baiat super dragut si poate faci ceva cu el si mno, asa ii atragi atentia si o sa-l faci sa se gandesca mereu al tine si al ce a fost intre voi si asa poate chair el o sa se duca la tine ca sa iti mai ceara inca o sansa... si apropo daca nu reusesti nimic cu el atunci ar fi cazul sa il uitiwinking te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca inca te mai cauta, inseamna ca, desi v-ati despartit, inca te mai iubeste(mai stiu o situatie asemenea). Daca aveti prieteni comuni, intereseaza-te si vei sti mai sigur. Dar daca"fosta"e acum un"obstacol"intre voi, mai intai trebuie sa stii care e situatia daca mai tine la ea sau sta cu ea doar asa"de ochii lumii"sau cine stie ...Succes! Da, daca inca se mai intereseaza de tine, sigur nu a uitat si nu o sa uite ce a fost intre voi si inca te iubeste!happy