| GabrielClaudiu55 a întrebat:

Buna Seara TPU!
As avea si eu o mica intrebare.La noul meu job unde lucrez numai de dimineata cand cobor din tramvai o colega care urca la a doua statie tot spune cand ma dau jos din tramvai sa o astept sa vina cu mine cand intram in sectie. Face asta de 3-4 zile.
Ce parere aveti? Doreste ceva, e ceva semn? Va intreb pe voi si astept raspunsuri fara misto si serioase.Scuzati categoria.
Va Multumesc si !

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu se stie! Fa asa si vezi ce vrea, nu ai nimic de pierdut. In mod normal ar fi un semn, o femeie nu te baga in seama daca nu te place in general.
Insa ramane de vazut.

Ce zice Sonia s-ar putea sa fie adevarat, insa e si posibil sa te placa, daca zici ca e nou job, atunci te place. Daca te stie de mult si abia acu ti-a zis, atunci nu te place, alt scop este.

| Andreeush a răspuns:

Poate îi e urât să meargă singură ori îi place de tine.

| Mosotti a răspuns (pentru Andreeush):

Sa incerce si sa vina sa ne spuna cum a fost.

| Sonia822 a răspuns:

O fi vreun nemernic la usa care s-a dat la ea laughing
Nu-i place sa fie surprinsa singura.
Vrea un iubit, nu stie ca esti un bleg care scrie despre asta pe TPU.
Vrea sa stea la barfa.
Vrea sa te avertizeze asupra vreunui lucru.
Vrea sa stie ce salariu ai, desi e confidential.
Vrea bani imprumut, cum mi s-a intamplat mie.
Da bine cand vine insotita.
Crede ca ti-o tragi cu sefa si vrea sa va imprieteniti.
Vrea sa elimine concurenta, prin acreditarea ideii ca veniti impreuna.
Vrea sa te obisnuiasca, astfel incat data viitoare sa vii sa o iei de acasa.

..ma rog, una sau mai multe din cele expuse mai sus, fara a se limita doar la ele.

| JackSparow a răspuns:

Îi place de tine și vrea să te atragă intr.un loc(gen?)să poată să îți spună mai multe,,, nu rata statia aia