| Anabellle66 a întrebat:

Hei ❤. Cunosc un baiat de mult timp, il simpatisez de cand il cunosc. Zilele aste mi-a spus ca sunt draguta. Am mers si am stat cu el, ma pupat pe gura apoi tot am povestit si intr-un final m-a chemat sa iesim in oras. El m-a chemat intr-i zi de joi si nu am putut merge ca aveam antrenamente. Astazi am stat mai putin cu el pt ca avea treaba. Ce parere aveti? Sa continui? Baiatul e asa frumos, brunet cu ochi albastri si ma simt atat de bine in preajma lui

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Continuă.Nu vad ce probleme ai.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Baiatul e la varsta la care trebuie sa strabata cat mai multe cearsafuri, el cauta sex nu povesti cu inimioare ❤❤❤

| RAY a răspuns:

Continua daca il placi asa mult, prea mult nu va sta cu tine daca e frumos ca il vor atrage si altele, dar asta e normal doar nu o sa se insoare la varsta lui, verginevacasagrasa are dreptate pe segmentul 15-20 de ani, dar poate ca se va indragosti de tine daca se va implica desigur

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-ai pus intrebare daca exista macar un singur motiv care te-ar putea determina sa incetezi relatia cu el? Sunt convins ca nu. In concluzie daca iti place de el incearca sa-i dai de inteles prin modul tau de comportare in momentul in care sunteti impreuna, dar si pe urma, dupa ce va despartiti. Doar procedand astfel vei reusi sa tii nestinsa flacara iubirii. Succes.

| StefanChriss a răspuns:

E primul tau iubit, sau de ce intrebarea asta? Vad ca lucrurile merg de la sine, fara nicio problema, de ce nu ai continua?