| soadboy a întrebat:

Ok.Deci.
Inainte de a ma giugiuli cu o fata... M-am masturbat...Am ejaculat.
M-am spalat bine pe maini.Sapun.Alea alea. M-am sters bine cu prosopul.
Cand a venit tipa... Dupa vreo 10-15 minute.Am inceput sa ne jucam...
Naiba m-a pus sa umplu prin vaginul ei.
Este vreun risc sa fi ramas spermatozoizi pe mana?
Ea nu a avut contact cu penisul meu.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu exista riscul sa fi ramas spermatozoizi pe mana.

| antimulte a răspuns:

Poti sa stai linistit, in momentul in care te-ai spalat cu sapun, ai ucis micii inotatori. In plus te-ai mai si sters cu prosopul, deci s-a dus mediul lichid in care supravietuiesc ei...

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu. laughing
Daca te-ai spalat cu apa si sapun, nu e nici un risc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ai spalat pe maini, nu are nici-o sansa sa fie insarcinata. Si oricum, daca nu te spala`i, spermatozoizii mor in contact cu aerul peste vreo 15 minute. Stai linistit!

| soadboy explică:

Sper sa treaca si Brigaela pe aici...Sa-si dea putin cu parerea.