| anonim_1471 a întrebat:

Ok, deci o sa va spun toata povestea:anul trecut de craciun am fost la munte cu niste prieteni printre care si un baiat pe care il plac fffff mult, atunci el era foarte suparat deoarece se desparti-se de prietena lui, in fine, se uita de multe ori ff atent la mine, hiar m-a rugat sa il sarut pe obraz(bineinteles ca nu l-am refuzat), chiar ma intelegeam foarte bine cu el.asta s-a intamplat in decembrie.prin martie el a fost la o nunta.acolo sa intalnit cu verisoara mea. s-au placut.si au fost un timp impreuna.acum ea pleaka la facultate si i-a dat papuci.eu sunt indragostita si acum de el.si nu stiu ce sa fac.pe mess nu prea vorbeste cu mine, daca suntem fata in fata vorbeste cu minte si se uita ciudat.nu stiu ce sa fac.VA ROG AJUTATI-MA. DAU fundita PLSSS

Răspuns Câştigător
| redrosegirl a răspuns:

Ce inseamna la tine ciudat? se uita frumos, cu o privire blanda sau urat? baga-te tu in seama cu el pe messhappysi poate iese cevawinking, invita-l undeva si vorbiti despre voi, fa-i complimente, spune-i ca tii f mult la el si fii atenta cum reactioneaza.nu-i spune totul despre tine, pastreaza o aura de mister ca el sa-si doreasca sa te cucereascalove struck. pupici:*

4 răspunsuri:
| crysty08 a răspuns:

Eu am invaatt ceva de la sorumea invluntarun fel de joc
fiecare pune cantre o intrebare
celalt rasp
si in felul acesta m-am apropiat de anumite pers si incepe sa iasa o relatie ft frumoasa incearca

| vivigirl a răspuns:

Pai cred ca te place happy daca se uita "ciudat" la tine. Incearca sa te apropii mai mult de el si dupa ii poti spune ca il placi happy. Poate, poate o sa reusesti happy.

Numai bine! happy

| anonim_1471 explică:

Se uita pur si simplu sicer.ca si cand ar vrea sa spuna ceva.(cred ca a si incercat deoarece la un momentdat am iesit afara din cabana singura.si a venit si el.am obs ca a vrut sa zica ceva dar s-a oprit deoarece mai venise cinev_)mentionez ca e cu 3 ani mai mare decat mine

| delicioasatha a răspuns:

Pai nah. poate te place!big grin.si dupa cate imi povestesti.baiatul pune repede suflet intr'o relatiebig grin