| elyiyk a întrebat:

Ok deci treaba sta cam asa: Cunosc un tip de aproape 2 ani si e cu 3 ani mai mare ca mine. Acum un an am avut un fel de relatie doar ca era la distanta. Acum m-am mutat in orasul lui si mai vorbesc cu el pe mess, imi scrie mesaje, dar de ceva timp parca nu mai are acelasi interes pentru mine. El spune ca e ocupat dar nu stiu ce sa cred. Voi ce credeti?:*

Răspuns Câştigător
| Valentin333 a răspuns:

Salut inainte sa iti raspund la intrebare o sa ii spun ceva labagiului de mai sus: AI GRESIT CATEGORIA! FI SI U MAI ATENT SI VEZI CA CE AI SCRIS U ACOLO NU ARE NICI O LEGATURA CU CE A INTREBAT ELYIYK. Acum eu cred ca nu ar trebui sa il bagi in seama vreo saptamana ca sa vezi daca reactioneaza sau macar te suna sa te intrebe ce faci daca tot nu te baga in seama ar trebui sa iti gasesti pe altcineva mai de varsta ta situ ca e greu poate ca chiar il iubesti dar e mai mare decat tine