| Plolice a întrebat:

Ok,stiu ca pare o intrebare ciudata, dar cu ce masor lungimea penisului?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Uite, cu asta se masoara:

http://www.dilimania.net/wp-content/uploads/2011/11/pulometru.jpg

| Plolice explică (pentru evenso):

WTF si de unde iau un pulometru?laughing

| evenso a răspuns (pentru Plolice):

Nu stiu exact, dar presupun ca in sexshop sau daca exista magazin dilimania in orasul tau, sau unde se vand lucruri din lemne ( din piata ) cum apare si in aceasta imagine.

http://www.infopress.tv/......ometru.jpg

| Plolice explică (pentru evenso):

Crezi ca ma lasa in sex shop la 15 ani?laughingsi mie cam rusine sa cer la un magazin un aparat de masurare a penisuluilaughing

| evenso a răspuns (pentru Plolice):

Atunci iei din alta parte ( nu din sex shop ) si spui ca vrei pentru un cadou haios big grin

| MartiniShoot a răspuns (pentru Plolice):

Am vazut la marelaughing

| Plolice explică (pentru MartiniShoot):

Presupun ca nu pe strada asa-i?laughing

| MartiniShoot a răspuns (pentru Plolice):

Erau la tarabe malaughing:-J

12 răspunsuri:
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

laughing cu rigla sau cu ruletalaughingcred!

| Fartie a răspuns:

Il masori cu ajutorul unei fete, ii spui sa il bage pe tot in gura, daca este satisfacuta, e perfect, daca nu asta este, lasa ca [virgula] creste smug

| Hasz a răspuns:

Cu rigla.

| hettfield a răspuns:

In mod normal, se masoara in centimetri, dar sa-ti spun un secret:In realitate, se masoara in cat timp(minute-ore) reusesti sa-l mentii erect.Marimea in centimetri nu conteaza, atunci cand prelungesti preludiul, si faci eforturi sa termini ultimul.Bafta!

| Chicos_Bogdan_Daniel_1997 a răspuns:

Cu rigla laughing