| JosePpPp a întrebat:

Oky, mi se pare ciudat dar trebuie sa intreb happy
Ieri noapte, in somn ...am avut un vis erotic si de dimineata cand m-am trezit deja ejaculasem laughing Lol, e prima oara cand mi se intampla si mi se pare ciudat rau Voua vi s`a intamplat vreodata?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai linistit.Toti barbatii am trecut prin asta chiar daca ai sa auzi ca unii nu recunosc.Este specific varstei.Cu timpul nu se va mai intampla.

| RAY a răspuns:

Da e normal

| XatomisX a răspuns:

Si eu am patit laughing) de mai multe ori

| December a răspuns:

laughing nu e ceva anormal, stai relaxatwinking. Se mai intampla.

| cristy3991 a răspuns:

Se numesc vise umede si e ceva normal.