| Macylights a întrebat:

Orgasmul la femei în filmele porno sunt real sau fake? funda!

Răspuns Câştigător
| OneReason a răspuns:

Poate se gandessc la por*%@ in acel moment. In care ele citesc.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

99% fals.

| SG1995 a răspuns:

Sunt fake, totusi recomand hysterical literature, sunt tipe care au orgasm real in timp ce citesc.

| Macylights explică (pentru SG1995):

De ce tipele din hysterical literature, au orgasm? ca ele doar citesc.

| Macylights explică (pentru SG1995):

De ce tipele din hysterical literature au orgasm?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Macylights):

Fiindca in timpul in care ele citesc acele cati, probabil ca atat vaginul cat si clitorisul lor le este masat si excitat cu ajutorul unui vibrator. big grin

| OneReason a răspuns (pentru Macylights):

Poate se gandessc la por*%@ in acel moment. In care ele citesc.

| deeeaqq a răspuns:

Fake fake fake fake
adică stai... n am de unde să știu, n am văzut

| Mieeez666 a răspuns:

Fake

| OneReason a răspuns:

Sunt fake 1000%