| Dem0n16 a întrebat:

Pai este vorba de o colega foarte buna cu care stau in banca, ne placem mult unu pe altu, ma lasa sa o pipai peste tot, si sa o excit dar nu vrea sa facem sex, am intrebat-o de multe ori daca vrea.Cum as putea-o convinge dau fundita happy

9 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Si sex unde vrei sa faceti? In cancelarie?

Mosule, fata se lasa dar nu e tirista!
Fa-o si pe ea sa se simta femeie nu papusa gonflabila. Acorda-i o seara de neuitat si o sa iti intoarca gestul, fii sigur.

| mada1820 a răspuns:

Pai dupa parerea ta ar fi normal sa se culce cu tine doar pentru simplu fapt ca exista o atractie intre voi? Parerea mea e ca este anormal sa ai o asemenea pretentie mai ales daca nu aveti o relatie.

| Miky1 a răspuns:

Ia-o la tine acas, binenteles.Ai grija sa fii singur.

| Miky1 a răspuns:

Succes.Sa-mi spui c ai facut

| alexanonimu a răspuns:

Ia si te combina cu ea intai si apoi propune-i asta

| lauraroxi a răspuns:

Da voi va iubiti sau numai asa? In cazul in care da, de ce nu aveti o relatie, atunci totul o sa vina de la sine!?

| SpLatTionut a răspuns:

Nu vrea, asta e. Ce varste aveti?

| AlinaAlinaa112 a răspuns:

Dragutule, hai sa-ti spun cum sta treaba. Daca voi va iubiti, si daca tu o iubesti pe ea, si ea pe tine, las-o putin, fa-o tu cumva. Fata mai este virgina? Daca da, poate ii este frica sa o faca, nu o mai intreba, las-o pe ea sa faca primul pas. Sexul asta nu se propune, nu se programeaza, ci se face direct si gata!

Poate va vrea ea candva, doar nu va trai toata viata fara sex, dar poate ii este frica sa o faca. Zimi si mie, daca tot te lasa sa o exciti, peste tot te lasa sa o atingi? Excit-o mai bine, poate are chef de ceva laughing. Eu asa zic.

| Dem0n16 explică:

18 avem