| anonim_4396 a întrebat:

am o noua colega de banca foarte buna, as vrea sa o pipai, dar nu se lasa abordata, vreau niste sfaturi, in special de la fete!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Colega ta de banca are bun simt, tu nu.
Si bine ai face sa o respecti, pipaitul are efect la baieti, nu la fete si-ti poate crea o multime de necazuri, incepand cu o palma si terminand cu chematul parintilor tai la scoala pentru comportamentul tau complet neadecvat.
Tine-ti mainile acasa si invata ca unei fete trebuie sa-i atingi intai inima ca sa-ti permita sa-i atingi si corpul!

6 răspunsuri:
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Sunt de acord cu CoolMeOfWithAKiss, daca as fi in locul ei ti-as da cateva de nu ti-ar mai trebui vreodata pipaieli. Ma enerveaza la maxim baietii astia care se cred tari ca fac asta, sau care cred ca pot cuceri o fata daca o pipaie. Acest lucru nu place fetelor, poate doar cu*velor, care abia astepata asta. Intr-o relatie mi se pare ceva normal, dar pentru a cuceri o fata in niciun caz. Esti de prost gust, scuza-ma.

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Daca as fi in locul colegei tale de banca, ti as trage una stii tu unde...la scoala si colegii mei fac la fel, si crede ma ca nu o sa o atragi in felul asta, o sa te alegi doar cu o palma, asa ca incerca sa socializezi cu ea, vrajeste o prin felul tau de a fi.

| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Ma, si eu am avut un astfel de coleg...worried. Nu e normal sa o pipai pe colega de banca! Nu e! Si daca vrei sa ai o sansa cu ea, NU INCEPE ASA! O vei da in bara din prima!

| Dariana123 a răspuns:

Pai vorbestei si tu frumos, ajut-o in diverse situatii apoi incet pipai-o si tu, dar nu din Prima. Ca nu-ti iese!

| Hrom_Emilia_1998 a răspuns:

Lasa-te de meserie ca esti praf laughing Se numeste obsesie. Interneaza-te la o clinica particulara de nebuni.

| jcjdfh3748 a răspuns:

Vb cu ea pe chat, intreaba-o chestii despre ea, la liceu sau unde esti poarta-te frumos cu ea, da-i de inteles ca o placi...