| DianaAndreea90 a întrebat:

Pai ...imi place de un baiat de aproape un an, deci imi place din prima clipa cand l-am vazut, deci doar cand aud de numele lui imi bate inima si simt fluturasi in stomac.Suntem doar amici...sa zicem
In jurul lui roiesc o gramada de fete. Credeti sa as putea sa il uit? Sau cum sa il fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Da.sunt in aceeasi situatiehappy dar din fericire pentru mine nu trebuie sa il uit pentru ca desi roiesc multe fete in jurul lui se vede clar ca nu ii sunt indiferentahappy
dar revenind la tine... cel mai bun mod de ai atrege atentia este sa il ignori. Spui ca toate fetele sunt inebunite dupa el nu? Fii tu aia care nu arata asta:p, nu il saluta.nu ii da atentie fa`l sa creada ca este ca oricare altul.La mine a mershappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-te in seama cu el, vorbeste, cautati subiecte comune si, eventual discret, il iei de mana si i-o mangai thinking flirteaza cu el, da-i de inteles ca il placi

| vulpitza_9738 a răspuns:

Draga mea nu poti sa-l faci sa te placa asa cu de-a sila! Tu trebuie sa fii tu insuti. Incearca sa fii cat mai draguta cu el, sau poate daca esti ceva mai indrazneata ai putea sa-i spui ca il placi si daca simte si el acelasi lucru.Sau daca vrei sau poti, incearca sa gasesti pe cineva care poate te merita mai mult! Dar asta este mai complicat cred. Depinde de tine!

Sper ca ti-am fost de folos cat de cat!
Pupici:*