| daiana_4913 a întrebat:

Pai nu stiu ce sa fac imi place de un baiat cu un an mai mare ca mine dar nu stiu ce sa fac sai plac de mine de fiecare data cand il vad ma balbai iar eu chiar nu sunt genul vreau ajutor!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Lasa balbaiala, daca el vine la tine si iti zice ceva ce faci? Te pui rosie la fata...hai sa fim cu picioarele pe pamant si fi mai calma

5 răspunsuri:
| valyalexia a răspuns:

Daca te balbai este bine pentru ca inseamna ca simti ceva pentru el si trebuie sa ii arati. Gen sarutal arata-i afectiune si lasa timiditatea acasa.winkingsucces

| cookiemonster_3945 a răspuns:

Hehe. si eu sunt in aceiasi situatiune, numai ca eu tremur. laughing fiecare cu boala lui. laughing paii... eu vorbesc cu el pe mess, si imi e mult mai usor. smug vorbim despre orice, numai ca el nu e prea comunicativ, se joaca pe mmorpg-uri, si nu prea raspunde cand ii zic ceva; dar de curand a cerut niste poze cu mine. thinking daca aveti un prieten comun este perfect! poti sa te "plimbi" cu el, si sa va intalniti "accidentall" blushing si sa faceti cunostinta si va vorbiti... idk. smug succes iubitaa. :*big hug
p. s.: fuunditaa?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta comunitatea de 10 000 de Romani sa impuna respect si sa reziste atacurilor rautacioase ale maghiarilor
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul
HAI ROMANIA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fa ce simti urmeazati inima si stii ce ai de facutwinking

| znK a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii dai de inteles ca il placi. Cand treci pe langa el zambeste incearca sa te bagi cu el in vorba. Sau daca nu merg nici astea priveste-l insistent!