| deni_6616 a întrebat:

Pai s aincepem cu inceputul, mi-a promis nu mi-a jurat ca nu ma va insela niciodata.Ma iubea cu mult inainte sa fim impreuna, insa acum cateva zile in timp ce eu dormeam la o prietena, mi-a spus ca s-a imbatat si a sormit o fata la el cu care nu s-a intamplat nimic, da desigur doar au dormit, mai spunea ca nu mai stie nimic din acea seara, dar daca nu mai stia nimic, de unde stia ca nu s-a intamplat nimic? Apoi m-a sunat si mi-a spus ca a glumit sa stau linistita, ne-am intalnit si a spus ca a glumit, dar nu stiu ce sa cred.In noaptea aceea in care am ramas la prietena mea simteam ca ceva nu e bine si ii tot spuneam ca se intampla ceva, nu stiu ce sa mai cred si ce sa fac, dar in adancul sufletului meu cred ca m-a inselat... ce parere aveti? Poate a spus ca a mintit doar ca s anul ma piarda.

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Asta cu "am baut si nu stiam ce fac" mi se pare penala! in primul rand ce cauta gagica la el? nu stia care iubita? poate e o gluma. dar daca nu e? simplul fapt ca a adus alta fata in camera lui, in patul lui ar trebui sa-ti dea de gandit!

5 răspunsuri:
| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Mai sti ca noi aici ne dam cu parerea tu esti singura care poti sti. deci parerrea mea. daca e sa te fi inselath (Era si beat) si oricum o a2a sansa meritam TOTI. nu are rost sa te certi si sa strici o relatie pentru ke o gluma. sua pentru o singura GRESEALA) parerea mea cel mai bine e vb cu el si sa. ti spuna daca e adev Il ierti dar e 1 si ultima sansa-. pe care i. o dai si daca e gluma ii spui sa nu mai faca glume laughing ca sa inebunestitongue. succes by rositha

| DdDiX a răspuns:

Poate te-a inselat si ca sa iasa din asta ti-a spun ca totul a fost o gluma...si sa stii ca toti baietii si barbatii sunt la fel! niste nesimtiti! (scuze de cuvant)

| euuuuuuuuuu a răspuns:

Eu zic sa imi dai o sansa. A fost doar o data, si apoi, a baut, deci nu mai stia ce face.
Intr-adevar cu faza"am glumit" mie mi se pare ca da dovada de lasitate, dar de parere de rau. Cred ca te iubeste, dar sub influenta alcoolului nu s-a mai controlat, apoi ti-a spus ca a glumit ca sa nu va despartitihappy
Asta e parerea mea, bye-bye!
kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca a glumit, si a vrut sa te incerce sa vada daca ti la elwinking

| mihaela_2776 a răspuns:

Aici is mai multe variante: poate chiar te'a mintit ca sa te puna la o incercare sau poate chiar te'a inselat. iar ceea ce ai simtit tu, poate fi doar ingrijorare. daca va iubiti mult ar trebui sa simti cand minte si cand nuwinking sper ca te'am ajutat! happy