| AnToOniiia a întrebat:

Pana acum n'am crezut ca pot iubi asa un baiat. Ne'am despartit alaltaieri si azi dimineata, cand credeam ca l'am uitat am izbucnit intr'un plans care avea sa tina ore in sir daca nu venea mama acasa. Acum nu mi'l pot scoate din minte. Cum as putea sa'l uit fara sa merg la psiholog? P. S. Aseara m'a sunat cu pretextul ca display'ul de la telefon este stricat(chiar este) si n-a vazut pe cine suna, apoi eu vroiam sa'i inchid cand m'a intreabat el ce mai fac. Mi'a mai spus si ca imi dovedeste ca nu m'a mintit cand vine din nou in oras(e o poveste lunga, iar el locuieste intr'un sat aflat la cativa km de oraselul meu). Credeti a fost o simpla intamplare sau asa a vrut sa para(adica a vrut sau nu sa ma sune)? Va rog ajutati-ma pentru ca ma simt la capatul puterilor pentru ca m'a facut sa'l iubesc cum n'as putea vreodata sa o fac.

Răspuns Câştigător
| PisicaAristocrata a răspuns:

Imi pare rau ca te simti asa. E greu, e adevarat, dar incearca sa te tii tare pe picioare. Faza cu apelul nu a fost o intamplare, eu cred sincer ca te-a sunat intentionat. Esti o norocoasa, el mai tine la tine daca a simtit nevoia sa-ti auda vocea. Nu stiu ce s-a intamplat intre voi, nu stiu daca mai exista cale de intoarcere, dar sper sa va impacati daca va iubiti. Mult noroc sa ai!

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

De ce v-ati despartit? Chiar daca a sunat din greseala, nu cred ca te-a intrebat ce mai faci numai intr-o doara.

| AnToOniiia explică:

Am pus o prietena sa il sune si sa se dea drept o fata din satul lui, iar el a vrut sa se intalneasca cu ea. Doar ca eu am pus-o pe prietena mea sa-i spuna ca este in orasul meu la bunici. Iar el m-a mintit pe mine ca n-a venit in oras, in timp ce pe ea a sunat-o pe 11ori! Iar aseara cand l-am intrebat de ce m-a mintit, mi-a spus ca nu a facut-o, desi fetei alaia i-a spus clar ca a fost in oras. Nuj ce sa mai cred...adica l-as putea ierta, asta daca mi-ar cere-o el. Va multumesc mult pentru sfaturi chiar nu stiam ce sa cred, dar m-ati facut sa ma luminez :*:*

| AnToOniiia explică:

Va multumesc din tot sufletul! Ce credeti ca a facut in seara asta baiatul? M-a sunat si mi-a cerut sa ne impacam big grin:X mare e omul care a spus ca dpa ploaie vine soare

| Rihanna a răspuns:

Asigura'te daca mai exista sentimente si din partea lui. daca mai exista, lupta pentru el orice ar fi! iarta daca ti'a gresit si asa simti, mai dati'va o sansa. daca tu il iubesti merita.nu cred ca a fost o intamplare, daca te iubeste a facut'o intentionat doar sa te auda. daca nu te mai iubeste, o sa fie greu, dar trebuie sa fii puternica, viata merge inainte, o sa te indragostesti din nou, la fel de tare sau chiar mai mult. ti'o spun din experienta.si nu uita cel mai important:acolo unde 2 persoane se iubesc, orice e pozibil.sa renunti la o pers pe care o iubesti doar cand ea nu simte acelasi lucru, sau, doamne fereste, moare.doar atunci!

| princess87 a răspuns:

Poate ca nu te-a mintit baiatul. DACA iti dovedeste ca ti-a spus adevarul, te poti impaca cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a intamplat el ti-a gresit dar a vrut sa-ti arate printr-o cale ca te iubeste.

| aliona_1993 a răspuns:

Faza cu telefnoul, este un pretext, mai ales daca zici ca te-a intrebat ce mai faci... :p