| Oanasicati a întrebat:

Partenerul meu ejaculeaza greu. Doar de doua luni. Din ce cauza?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca are si alte boli precum diabetul inseamna ca suferă de disfunctie erectilă mergi la un medic urolog poate este vorba de stres oboseală, ce varste ave ti voi? Sanatate multă.

| Oanasicati explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu 36 el 41

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Oanasicati):

Sunteti amîndoi tineri, ave ti copii?

| Oanasicati explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si e de rau? Nu le placeau femeilor sa se tina barbatul cat mai mult?

| Oanasicati explică (pentru anonim_4396):

E de rau. Pentru ca s-a intamplat sa dureze peste 30 min si o ora si nu termina, oboseste si intrerupem

| Oanasicati explică (pentru Oanasicati):

Facem pauza de 3-4 zile cand incercam iar ori dureaza iar mult pana termina ori nu termina si intrerupem iar

| awspam a răspuns:

Bah taci mah ca tu ai venit sa te lauzi ca te termini greu, esti un labar de iti dai pana te dor coatele
pe cine crezi ca fraieresti
auzi la el 42 de ani 4-5minute cat era pana acum, de acum o rupe jumate de ora
hai mai taie din ele da-le dracu

| XxEddyXx31 a răspuns:

Poate nu este atras de tine.

| Oanasicati explică (pentru XxEddyXx31):

Dar suntem de 17 ani impreuna

| NotNamed a răspuns (pentru Oanasicati):

Pai si cam cat inseamna greu la tine? 30 de minute?

| XxEddyXx31 a răspuns (pentru Oanasicati):

Aaa, pai atunci cel mai indicat ar fi sa mergegi la un doctor.

| hitlerflorea1 a răspuns:

E insarcinat