| anonim_4396 a întrebat:

Vin si eu cu următoarea situație:
Am făcut sex anal cu prietena mea, ea este virgina si in timpul actului am atins-o de câteva ori în zona genitala, la suprafață... fără pătrundere în interior si era in perioada fertilă. Dar m-am gandit ca n-are nicio treaba dacă am ejaculat la baie si nu in ea sau pe lângă.
E posibil sa ramana însărcinată?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe bune? De unde naiba sa ramana gravida? Frate, citit si voi, ca sa se formeze o sarcina trebuie sa AJUNGA SPERMA IN VAGIN. Unde ti se pare tie ca ar fi cazu de asa ceva in povestea asta?

| Simpatic a răspuns:

Virgina dar face sex anal, pai inainte anal faceau doar profesionistele sa le zic asa.
Intrebarea asta este atat de prosteasca la fel ca alea gen mi-am dat drumul la oral poate ramane insarcinata? laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea, iar dacă cumva rămâne, iese un.

| Adrian1990 a răspuns (pentru sadrian46):

Salut!
Poti sa mi spui mai precis fără mișto?

| sadrian46 a răspuns (pentru Adrian1990):

Nu pot, din păcate.
Atitudinea mea față de sexul anal este alta decât a dtale, iar pe dta nu asta te interesează, ce gândesc eu despre.
Așteaptă alte răspunsuri de la TPUiști.

| Andreeush a răspuns:

Nu are cum să rămână însărcinată.

Răspuns utilizator avertizat
| crysty1222 a răspuns:

Penisul barbatului secreta un lichid pentru lubrefiere care poate contine cativa spermatozoizi, dar nu asa de multi incat sa migreze in vagin si fata sa ramana insarcinata. Daca ejaculai pe zona ei genitala existau sanse sa ramana gravida deoarece numarul spermatozoizilor este mult mai mare in sperma ejaculata si s-au intamplat cazuri ca ei sa migreze de pe vagin in interiorul lui. Dar atata timp cat tu nu ai ejaculat in zona aia nu vad sa fie cazul de o sarcina, slabe sanse sa ramana insarcinata in cazul asta. Te sfatuiesc ca data viitoare sa o faci in perioada nefertila pentru a evita alte probleme. Bafta!

| Adrian1990 a răspuns (pentru crysty1222):

Multumesc pentru raspuns!
Imediat după ce am atins o, s-a șters cu șervețele umede