| cristinutza07 a întrebat:

Pe 21 Decembrie am luat Escapelle, iar pe data de 23 mi-a venit menstruația. Întrebarea este, poate pastila de a doua zi sa îți dea dureri de sâni? Ma dor sânii de 5 zile. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Tot ce se poate...o fi o reactie a organismului tau la pilula de a doua zi.

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, pentru ca toate au efecte secundare, si de aceea nu trebuie sa se ia fara recomnadarea medicului, care te intreaba tot felul de chestii, ca sa ti-o prescrie pe cea mai buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pilula de a doua zi este o bombă cu hormoni, deci te poţi aştepta la oricebig grin

| Jason568 a răspuns:

Sincer nu ştiu de ce te dor sânii deci îți sugerez să mergi la doctor.