| DarkGirl a întrebat:

Pe 8 decembrie am avut ultima menstruatie, luna asta nu mi-a mai venit, si in seara asta (22 ianuarie) am avut un contact a bagat-o la inceput 2-3 minute apoi a pus prezervativ si am continuat a terminat in prezervativ, exista vreun risc sa fiu insarcinata? poate fi perioada fertila?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In nici un caz nu esti in perioada fertila, cel mult ai putea fi insarcinata. Mi se pare o enbunie sa ai o intarziere atat de mare si sa nu te fi dus pana acum la ginecolog, ba sa mai ai si contacte sexuale neprotejate pe deasupra.

| push2gl a răspuns:

Odata ce a folosit prezervativ nu cred

| Savy a răspuns:

Sa-ti traiasca...

| Issa_8382 a răspuns:

Ar trebui sa iti faci un test. Daca ai fost pe 8 decembrie. prin 6 ianuarie trebuia sa fi. e o problema. Nu gandesti?

| blondabex a răspuns:

Ar trebui sa-ti faci un test deoarece poate avea un spermatozoid fara sasi dea seama ai grija succes big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da... in lichidul seminal pot aparea spermatozoizi si daca unul e mai ''nervos'' poate ajunge unde trebuie