| DeeaDelirata a întrebat:

Pe care din voi mai excita cand vede doi baieti emo sarutandu-se sau care se pipaie.Nu faceti misto acum...

7 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Niciuna. Deoarece sunt băiat.
Mă rog.
Da nouă ce ne place?! Uitându-ne cum se pipăie fetele emo!?

| Bunel a răspuns:

Voi aveti probleme. Ar trebui sa fie spanzurati numai pentru ca sunt "emo". Daca mai sunt si poponari, ar trebui arsi. Si treaba cu "mai bine incerc decat sa mor prost"...prietene,in primul rand esti mai mult decat prost daca incerci asta. "Don't judge me"? Nu te judec, iti spunc ce esti. Un poponar si nu avem nevoie de specimene ca voi. Fa-ne un bine si mori.

| babybu a răspuns (pentru Bunel):

Dar cu te deranjeaza pe tine faptul ei sunt gay?laughing a venit la tine sa te pipaie?laughing) nu cred ca ar trebui sa te incomodeze pana la urma fiecare face ce vrea

| Nigahiga a răspuns (pentru Bunel):

Bai omule ce ai tu ma cu oameni care sunt gay ce daca pe tine te bate taicatu sau maicata acasa de ce naiba te descarci pe alti de parca tu esti perfect nu mai comenta aiurea pe tine nu te judeca nimeni daca nu judeci nici tu pe alti!

| xXemortalityXx a răspuns:

Sincer,sarutatul, fiind am facut si eu asta, desi nu ma consider gay si urasc sa imi zica lumea "emo" oricum... dacat sa mor prost mai bine incerc(opinia mea).Don't judge me...

| karupin a răspuns:

Uuu amandoua love struck mai ales ca imi plac chestiile legate de gay happy. majoritatea pretenilor mei sunt asa deci :p se subintelege