| SimonaBubu a întrebat:

Pe cine ați prefera? Persoana care va iubește sau pe care o iubiti?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca dragostea nu este reciproca, nu vad rostul intrebarii tale.

| Violleta2022 a răspuns:

Pe niciuna!
Atata vreme cat dragostea nu-i reciproca, relatia aceea nu poate fii una fericita, iar cand oamenii nu sunt fericiti, este bine sa se desparta si fiecare sa-si caute jumatatea care-l poate face fericit.

| Invictusman a răspuns:

E o întrebare retorica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoana pe care o iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea care ma iubeste

| Mopmop a răspuns:

Fara sa vrei ai dat definitia iubirii:"intr-o relatie cuneva iubeste si celalalt este iubit"
Restul sunt basme.

| geoconda a răspuns:

Întrebare stupidă! Dar foarte realistă. Uite, eu nu stiu ce să aleg. Vezi care își dă mai mult silința, ca daca persoana pe care o placi tu, e caraghioasa si iti face toane, las-o.

| luffypk a răspuns:

E o intrebare ciudata, iar orice ai raspunde, tot nu e ok. Daca preferi sa te iubeasca persoana care te iubeste, poate persoana respectiva nu e genul tau, dar macar sentimentele ei sunt sincere. Daca tu iubesti pe cineva, asta nu inseamna ca si persoana respectiva are aceleasi sentimente pentru tine. E genul de intrebare la care raspunsul nu te poate satisface pe deplin, totusi, merg pe ideea ca as prefera sentimentele sincere decat o iubire falsa in care doar imi fac filme si nu sunt aceleasi sentimente reciproc.

| freesextubelive a răspuns:

Care ma iubeste, asa incepi sa o iubesti si tu, daca eu o iubesc si ea nu, decat suferinta

| cpr3y a răspuns:

Persoana care o iubesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru cpr3y):

Bun raspuns, Gigele

| cpr3y a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa spuneam si eu