| angelica02 a întrebat:

Voi ati fost raniti in dragoste,sa iubiti o persoana mult si ea sa nu prea isi dea interesu, sa se prefaca ca nu te mai iubeste, cum v-ati simtit?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Cuţitul în inimă ţi se adânceşte şi mai tare dacă acea persoană are sentimente. Dar nu pentru tine. Şi tu să fii doar o roată de rezervă în caz de prima nu funcţionează. Îţi dai seama că mai groaznic de atât nu te poţi simţi...

3 răspunsuri:
| FrumusicaSufletista a răspuns:

Nu,eu nu am simțit acest sentiment, dar nici nu îmi imaginez și nici nu doresc să îmi imaginez acest sentiment pentru ca cred ca este groaznic, dar eu cred ca acest sentiment te poate face mai puternic și ca să nu il simți trebuie să fii o persoană foarte puternică.

| Deaad a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

Nu ai cum sa nu il simti.Nici cel mai al dracu om nu rezista.
Chestia frumoasa este ca toti vor trece prin asta.
Si te va consuma pentru mult timp, iar daca e pentru prima data o sa ti-l amintesti pentru tot restul vietii.Si suferinta la momentul respectiv, cat si persoana.

| FrumusicaSufletista a răspuns (pentru Deaad):

Pai eu am reușit să evit acest eveniment deocamdată, însă cred ca ai dreptate căci am mai auzit persoane ce au spus asta, dar cit timp nu am simțit pe pielea mea nu îmi pot da cu părerea.