| anonim_4396 a întrebat:

Pe la ce varsta e normal sa iti placa fetele? sau in ce clasa mai bine zis.

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa placi o fata inca de la varstea gradinitei, nu este o anumita regula

| Latinmoon a răspuns:

Logic ca iti plac fetele doar esti baiat.
Nu conteaza varsta nu e o regula sau cv...

| Bluebutterfly80 a răspuns:

In mod noprmal incep sa-ti placa de la gradinita!hee hee
dar la mai mult decat pasiuni copilaresti trebuie sa te gandesti cand te maturizezi un pic, de preferat dupa 16 ani! cat despre relatii intime, dupa 18 ani!

| SefaTa97 a răspuns:

Hei.
Pai nu exista un termen...
Nu poti sa iti impui ca din clasa x sa imi placa de o fata.
De obicei si de la gradinita poti sa placi o fata.
Nu conteaza varsta
happy

| whattt a răspuns:

Aasta nu are o varsta sau ceva, eu din clasa 1 tot schimb fetele

| whattt a răspuns:

Asta nu are o varsta sau ceva, eu din clasa 1 tot schimb fetele

| whattt a răspuns:

Asta nu are o varsta sau ceva, eu din clasa 1 tot schimb fetele, e amuzant stiu dar in acelasi timp e real

| whattt a răspuns:

Asta nu are varsta, eu din clasa1 tot schimb fetele, stiu ca e amuzant da real

| ChuckNorris42 a răspuns:

Daca esti gay, nu e normal

| jackyboy12 a răspuns (pentru ChuckNorris42):

Gay e ticu-to

| ChuckNorris42 a răspuns (pentru jackyboy12):

Daca ar fi gay, eu nu as exista.

| VanessaVaneeXo a răspuns:

Poi din clasa a 6 -a...

| jackyboy12 a răspuns (pentru VanessaVaneeXo):

Lol,intr-a sasa is eu

| killgara97 a răspuns:

Cl 5-6