| CapelloRansley a întrebat:

Am observat ca am o problema de la varsta de 11 ani. Aparent, nu ma atrag fetele de varsta mea. Ci doar cele pe la 40 ani. Am fost deja intr-o relatie cu o femeie de 34 ani (mama fostei), si alta de 40 ani. Momentan sunt intr-o relatie cu alta femeie de aprox 41 ani. Vreau sa fiu normal. Sa imi placa fetele de varsta mea (17 ani). Este ceva la nivel biologic, psihologic? Pot schimba asta?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

De ce ți se pare „normal" să îți placă neapărat fetele de 17 ani? N-ai văzut „American pie"? Faza cu Stiffler's mom e antologică!
Nu e nimic „anormal" în asta; așa ești tu și nu cred că merită să te schimbi doar pentru că nu știu ce normă socială spune că o astfel de preferință ar fi „anormală". Să fim serioși!

| CapelloRansley explică (pentru mihai69):

Nu imi pasa asa de mult de norma sociala. Dar aceasta atractie sexuala nu ma va putea ajuta pe plan sentimental din moment ce nu pot fi cu o persoana iubita. Iar majoritatea femeilor de 40 ani cauta tipi de varsta mea doar pentru a isi satisface nevoile sexuale. Eu caut o relatie serioasa, dar in aceste conditii nu pot face nimic. Ti-am apreciat foarte mult raspunsul pentru ca ai o gandire asemanatoare cu a mea din cate imi pot da seama, si pentru ca ai dreptate referitor la intrebarea postata de mine din care lipsesc cateva detalii pe care ti le-am spus aici. Greseala mea ca nu am intrat in subiect mai mult pe acest subiect, dar sunt cam anxios de fel.

| mihai69 a răspuns (pentru CapelloRansley):

Ei, dacă totuși reușești să dai peste una mai „tinerică" (pe la 35+), e posibil să ai șanse și la o relație serioasă.
Baftă!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ehe! Gaina batrana face sexul bun.

| Emilian65 a răspuns:

Da, cu multa ambitie, poti schimba femeile in varsta cu fetele de varsta ta.

| vocea a răspuns:

Este ceva la nivel psihologic si esti atras de femei mature cu experienta si mie imi plac.

| BuffaloSoldier a răspuns:

Lasa Capello bossule ca e bine si asa, de ce sa te schimbi? happy ps : naspa ca te-ai lasat de yt...

| madcerisier a răspuns:

Cred ca se va schimba o data cu varsta. Acum cat esti tanar, vrei femei mature, chiar si o sugar mama daca se poate tongue. Cand vei mai "imbatrani" o sa vrei sa ai fete tinere si probabil se va inversa locul, vei si fun sugar daddy. tongue Ai putea merge la un psiholog sa vorbesti despre asta, insa de ce ar fi normal sa iti placa fetele de varsta ta, si anormal sa iti placa cele mai in varsta. Cred ca e vorba doar de gusturi. Nu stiu, imi dau doar cu parerea.

| GodSmokeWeed a răspuns:

Mie pare mi-se că te atrag femeile mature. Ai putea merge la un psiholog să vorbeşti despre asta thinking